Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjak el egy lányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjak el egy lányt az első randira?

Figyelt kérdés

Én mozira gondoltam, de hátha van jobb ötletetek.

És még azt is szeretném megkérdezni, hogy miről beszélgessek vele meg hogy kedveskedjek-e valamiféle édességgel (bon-bon vagy valami más)? Feltéve ha eljön :D.



2011. dec. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A mozi szerintem azért nem túl jö ötlet első randinak, mert gondolj bele.. Beültök egy sötét terembe, nézitek a filmet, nem tudtok közbe beszélgetni, max. utána.

Mi lenne, ha csak sétálnátok? Esetleg beülnétek egy teázóba? Vagy mondjuk elmennétek biliárdozni, bowlingozni.. ? Szóval valami olyan helyre, ahol aktívak lehettek, és közbe tudtok beszélgetni.

Nekem ez a véleményem. :)

2011. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13:49 Köszi! A bowling eszembe se jutott. És van is a közelben egy jó hely:D
2011. dec. 24. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Első randin nem jó ha túl sokat fizetsz. Virágot NE vegyél neji első randin, mert úgy fogja érezni, hogy meg akarod venni. Ellenben minél mozgalmasabb legyen a randitok :) Sok sikert!
2011. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!