Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek el egy csajt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek el egy csajt első randira?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 19:09
 1/7 whitenigga válasza:
Kotshma.
2011. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kávézó,mozi,pizzéria
2011. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MOZI :) azt a lányok szeretik
2011. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mozi nem mindig jó.nekem az első randim ott volt és ha nem jó filmet válassztotok vagy olyat ami csak az egyikőtöknek tetszik akkor baromi kínszenvedés:D már persze ha végig a filmre koncentráltok...

Én úgy gondolom valami kávézó gyéb beülős hely jobb azért mert ott könnyebben beszélgettek megismeritek egymást.Nekem ez lenne a fontosabb első randik alkalmával.

2011. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szilveszter éjjel című filmre gondoltam.

Beülni hát nem is tudom, már valamennyire ismerjük egymást, egy csoportban vagyunk.

2011. dec. 20. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárhová, csak ne moziba!

Nem tudom, milyen csoportra gondolsz, nem tudom mennyire ismeritek egymást. De ha csak órákon vagyok együtt, akkor van még mit megismernetek egymásból.

Az sem mindegy, hogy milyen idősek vagyok. 15 évesen még a mozi is elfogadható, de 30 felett nagyon ciki.

2011. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem vitt már 30 feletti pasi moziba.Szerintem nem ciki csak ha nem tetszik vkinek a film akkor kínszenvedés lesz az a másfél-2 óra.Inkább sétáljatok valami szép helyen menjetek kávézni és beszélgessetek.
2011. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!