Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin csókolóztok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin csókolóztok? Két randi csók nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek egy ismerős mutatott be. Volt két randink. Amik tök jól sikerültek. Forralt borozás a téren, vacsora stb. Haza is hozott de még egy arcra puszi sem volt. Tegnap volt a második ami megint csak jó volt. Sétálgattunk tegnap is a karácsonyi vásárban. Nekem jól esett volna ha megfogja a kezem stb. De hát nem. De közben már a következő randinkat tervezi és alig várja. S oké udvarias meg imádni való. amúgy 33 éves. Ez csak nekem furi vagy örüljek, hogy ilyen? Nem vagyok egy estés lány. Első randin én sem akartam semmit csak na. Annyira be jön jól esett volna egy ölelés vagy egy puszi.
2011. dec. 23. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért de én ha leszólítok egy lányt és hazakísérem, már a bemutatkozásnál megpuszilom és búcsúzáskor is. Milyen randi az, ahol nem csattan el egy csók legkésőbb elváláskor?!?!?!?!?

ELSŐ RANDIN CSÓKOLÓZUNK!

2011. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Nálam van egy 3 randis törvény.

1. randi: elváláskor arcra puszi.

2. randi: üdvözléskor arcra puszi elváláskor arc vagy száj puszi.

3. randi: üdvözléskor arc-száj puszi elváláskor csók.


Mindig megvárom a harmadik randit a csókkal, persze előfordul, hogy egy két alkalommal előbb vagy későbbi randin csattan el a csók, de, ha mégsem általában betartom ezt a 3 lépést.

2011. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát meg volt a harmadik is... csók és puszi nélkül... holnap ismét találkozunk... hát nem tudom nekem ez már furcsa
2011. dec. 28. 20:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is kellett ahhoz randi..
2011. dec. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy az első randin már az első csókot is meg kell ejteni, mivel az első randin dönti el az ember, hogy érdekli e a másik. Felesleges magadat vagy a másik felet kellemetlen helyzetbe hozni. Ha nem akar több randit, akkor randi után megbeszélitek, mikor elhívod 2. randira. De hajolsz oda csókért, ő meg bocs nem... szerintem mindenkinek kínos.
2013. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!