Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin csókolóztok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin csókolóztok? Két randi csók nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek egy ismerős mutatott be. Volt két randink. Amik tök jól sikerültek. Forralt borozás a téren, vacsora stb. Haza is hozott de még egy arcra puszi sem volt. Tegnap volt a második ami megint csak jó volt. Sétálgattunk tegnap is a karácsonyi vásárban. Nekem jól esett volna ha megfogja a kezem stb. De hát nem. De közben már a következő randinkat tervezi és alig várja. S oké udvarias meg imádni való. amúgy 33 éves. Ez csak nekem furi vagy örüljek, hogy ilyen? Nem vagyok egy estés lány. Első randin én sem akartam semmit csak na. Annyira be jön jól esett volna egy ölelés vagy egy puszi.
2011. dec. 23. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én az első randit két puszival nyitom :D

semmi nagy cucc nincs benne..hát lehet túl félénk a "srác" (már másképp nem tom nevezni) ha ennyire félénk fogd meg te a kezét, kíváncsi lennék :D

17/F

2011. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
áá nem én nem kezdeményezek :D
2011. dec. 23. 21:22
 3/15 Makiverem97 válasza:
atol függ hogy álitod be neki pl megfogod a kezet és az mondod én szeretném továb fejleszteni a kapcsolatom és érteni fogja nyugi a pároknál mindig a fiu akarja joban csak szégyelös nyugi igérem benne lesz.
2011. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Makiverem97 válasza:
van ien hogy a lány kezd me a fiu szégyelös vagy mikor puszit ad lasan a fejed a szájához hajsd és vágni fogja.
2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten nyuszik vagytok sok jó nem fog kisülni belőle.

Mi rossz sülhet ki belőle?

Elhúzni nem fogja a kezét, mert nem hiszem h akkora balf*sz.

egyszer ha hazakísér, mondjuk kapuig, babrálj a kulccsal, mert az egy jel, hogy várod h megcsókoljon.

sok sikert!

Első voltam!

17/F

2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha csókolózás nem is, de puszi, ölelés, kézfogás szerintem már első randin is "elvárható".
2011. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Exbarátom elég félénk típusú pasi. Mikor elkezdtünk randizni, mindig udvarias volt, de sosem kezdeményezett. Aztán egyszer, amikor mondta, hogy nagyon hideg a keze, akkor megfogtam, és elkezdtem dörzsölgetni. DE MÉG AKKOR SEM CSÓKOLT MEG! :D Adott egy kézcsókot. Mikor hazavitt, én hajoltam oda hozzá, és adtam neki egy szájra puszit. Legközelebbi alkalommal megkérdezte, hogy megismételhetnénk e a puszit kicsit hosszabb formában. :)


Vannak ilyen visszafogott egyének. Légy kreatív! ;)


(nálunk úgy a 4-5 randin volt csók)


24/n

2011. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Ha az első randin nem csókol meg, akkor maradi

Ha a másodikon sem, akkor b*zi.

Ez egyfajta törvény, mint a 2 mp-s szabály :)

2011. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2 mp-s szabály? :D
2011. dec. 23. 22:27
 10/15 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok,és amire vissza tudok emlékezni, minden lánynál úgy lett, hogy az első randi közepén már megcsókoltam, ő meg hagyta és visszacsókolt.
2011. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!