Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy a külső másodlagos! Akkor miért zavarnak el a lányok? Már nagyon nem értem!

Figyelt kérdés
Azt írják több helyen a lányok, hogy elég csak egy minimális szintet megütni és már nem kergetnek el. Mivel nem vagyok csúnya, szerintem megütöm a minimális szintet a legtöbb lánynál, átlagos kinézetű pasas vagyok. De valahogy az tűnik fel, hogy nem igaz amit leírtak, hogy elég az elégséges szint. Mert akkor nem küldenének el élből a lányok. Már nem tudom mit évő legyek. Nem is hagynak esélyt, hogy megismerhessenek jobban, két szó után jöna barátom van c. szleng. Pedig nem mindegyiknek van pasija, azt tudom. De már az sem fog érdekelni, ha azt mondja, hogy van pasija, akkor is nyomulni fogok, ez az egyetlen esélyem.
2011. dec. 23. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A külső igenis fontos... aki mást mond az hazudik.

Aki elhiszi, hogy nem fontos, az meg buta és meg fog lepődni, hogy lekoptatják.

Csúnya lányokkal kell ismerkedni, azoknál lesz sikered.

Szép lányok szép ÉS gazdag férfiakat keresnek. Amíg van reményük arra, hogy szép és gazdag partnert találnak, addig a lányok nem adják le az igényeiket, sőt még utána is inkább szinglik maradnak és a barátnőikkel lógnak, buliznak, amíg újra versenyképes pasi nem kerül a látókörükbe.

Azt tapasztaltam, hogy ismerkedésnél a férfiak sokkal elfogadóbbak, hajlamosabbak a kompromisszumokra, nem annyira érdekli őket egy lány kinézete, iskolázottsága, életkora.

A nőkre nagyobb az igény, megtehetik, hogy jobban válogatnak.

2011. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A mostani csajok állandóan hazudoznak.Ha nem vagy egy szőke herceg akkor ne a bombázó csajokat támadj le hanem az átlagosakat vagy a kicsit szegényebb külsejü lányokat.
2011. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem linkelsz egy képet? Akkor tudnék véleményt mondani, mert így elég nehéz elmondani, hogy mi lehet a probléma.:)l.
2011. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nyomulsz még inkább nem lesz senkid. A legundorítóbb dolog, amikor valaki nem fogja fel a nemet és megy tovább, zaklatva a lányt.


A külső igenis fontos, mindenkinek (utána jön a belső), ez belénk van kódolva, de a szépség az már relatív (aki nem hiszi el így járt, nem tudom sajnálni).

Nekem egy kövér párom van, hosszú hajjal, kecskeszakállal, borzalmasan nem ez a mai ideál, és mégis van valakije. (nem pénzes...)

2011. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az utolsó szinte teljesen engem írt le külsőre.de ha bele gondolok, van egy két olyan ismerősöm, aki iszonyat ronda, még férfiszemmel is, és a nők közt is van olyan, aki nagyon nagyon csúnya,mégis mindnek van valakije.nem mondom hogy akivel együtt vannak, az nagyon sokkal jobb, de azért átlagos ember.szóval valahogy mindenkinek lehet valakije.nekem is volt már nem egy,pedíg a lányok 99%ának nem tetszem, a maradék nagyrésze messze lakik vagy foglalt.de mégis jutott már nekem is, és fog is még jutni,csak meg kell találni azt akinek én kellek.jó,addíg qrva s zar.de ki lehet bírni.megéri várni.mellesleg a legutóbbi kapcsolatom majdnem 4 évig tartott, és egy 8/10 es csajjalszóval.persze mindenkinek fontos a külső anyira, hogy ne undorodjon a másiktól,de a legtöbb nőnek anyira, hogy a saját szépségéhet képest sokkal jobbakkal akar össze jönni.egyébként valahol olvastam, hogy a pénz azért fontos a csajoknak, ha tudatosan ha tudat alatt, mert akkor tudja biztosítani az utódok felnevelkedését a pasas.
2011. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A lényeg NE INTERNETEN ISMERKEDJ!!!!


A neten húspiac van. Ott csakis a külső a lényeg.

Inkább élőben!

2011. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!