Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják, hogy a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy a külső másodlagos! Akkor miért zavarnak el a lányok? Már nagyon nem értem!

Figyelt kérdés
Azt írják több helyen a lányok, hogy elég csak egy minimális szintet megütni és már nem kergetnek el. Mivel nem vagyok csúnya, szerintem megütöm a minimális szintet a legtöbb lánynál, átlagos kinézetű pasas vagyok. De valahogy az tűnik fel, hogy nem igaz amit leírtak, hogy elég az elégséges szint. Mert akkor nem küldenének el élből a lányok. Már nem tudom mit évő legyek. Nem is hagynak esélyt, hogy megismerhessenek jobban, két szó után jöna barátom van c. szleng. Pedig nem mindegyiknek van pasija, azt tudom. De már az sem fog érdekelni, ha azt mondja, hogy van pasija, akkor is nyomulni fogok, ez az egyetlen esélyem.
2011. dec. 23. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz...
2011. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

> Azt írják több helyen a lányok, hogy elég csak egy

> minimális szintet megütni és már nem kergetnek el.

Hazudnak. Szokásuk...

2011. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De miért hazudnak? Legalább a neten, inkognítóban lehetnének végre őszinték, hisz nem is tudjuk, hogy ki ül a gép másik oldalán. Legalább ilyenkor lehetnének őszinték.
2011. dec. 23. 10:17
 4/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek!

Én nem vagyok ronda, nem is öltömködöm rosszul, de valahogy ez sem elég. Sőt még vékony cérnaszál gyerek sem vagyok. 176 cm és 82 kiló.

2011. dec. 23. 10:19
 5/16 anonim válasza:

nekem sosem szamitott, a mostani baratom a suli egyik "luzere",nem is nez ki jol az alapot eppen h megkoppintja.es szeretem sosem akarom elhagyni sztm tokeletes pont ugyanolyan mint en pedig egy eleg nehez eset vagyok...

amit javasolni tudok az uj kornyek uj emberek mer akk kezdhetsz ujlapot nekem bevalt. es lehet h nem veled van a baj hanem a mostani ciculi divat *icsakkal tele vannak eloitelettel. ismerkedj mindenhol.aki keres talal!!!

2011. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet neked kéne lejjebb adni a szintből és a saját "kategóriádban" keresni valakit. Vagy eggyel lejjebb.


De egyébként a zsirdisznó, meg a rusnya faszik is találnak maguknak nőt, előbb utóbb csak lesz neked is.

2011. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De hát nem is a felső kategórákban keresek csajokat, hanem a középben. Ettől lejjebb már nem lehet adni, a kövér lányok nem jönnek be, akármit is döntök el a fejemben.
2011. dec. 23. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Márpedig igenis le kell adni egy kicsit a szintből. Nagyon jók tapasztalatszerzésnek. Én is így csináltam és bejött.
2011. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez könnyű, elöször hazudnak, hogy ne tűnjenek felszínesnek,gondolják hátha elég jóképű,aztán amikor nem éred el a szintet,akkor meg pofára ejtenek
2011. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
A külső csak akkor nem számít, ha a pénzt sz.rod is
2011. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!