Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a szemezés? Pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szemezés? Pontosan hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom mi az, de nem tudom hogyan kell... szoktam lányokat bámulni busz megállóban, de ha észre veszi, hogy bámulom, vagyis felém néz, elrántom a fejemet, mert megijedek. Hogyan kell szemezni? És hol illik? Vki részletesen leírná? 17/F

2011. dec. 22. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Renesmee18 ***** válasza:

Jajj, olyan kis aranyos vagy, hogy megkérdezted :)

A szemezés inkább onnantól van, amikor akár több percig csak egymást bámuljátok, és ha az egyik el is pillant, de ha visszanéz akkor újra bámuljátok egymást több ideig.. Azt tudni lehet,hogy ki az, aki szemez, mert vannak bizonyos apró jelek. Pl.: a lányoknál, ha tetszik a srác akivel szemezget akkor néha elpirulnak, többször pislognak, néha harapdálják a szájuk szélét, vagy apró mosoly van az arcukon...

A fiúknál inkább az vehető észre, hogy szinte nem reagál semmire, és senkire csak a lányt nézi:)

De azért mert éppen valaki szemébe nézel, az nem szemezés:)

17L

2011. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugy szemezek, hogy nézem a pasit. Majd amikor rámnéz, akkor pár másodpercig nézzük egymást, utána elnézek máshova, de nem fejrántással, hanem csak a szemeimmel.

S pár percel azután ugyanigy. ;)

17/L

2011. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!