Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Javaslatok? Ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javaslatok? Ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel most egy főiskolára járok. ő 19, én 20.Mindketten gólyák vagyunk. Bejelöltem facen. Egy hét után rámírt és kérdezte, h szerintem sok-e az 1 év korkülömbség, mert szerinte nem, szerintem sem.Másnap odajött a suliban. Gólyabálon felkért táncolni, meg odajött hozzám, és mondta, h szomorúnak tűnök. Ebből azt vettem le, h nem vagyok neki közömbös. Azóta még 2x beszéltünk suliban. Neten is ráírtam kb 3x....de vhogy mindig rosszul jött ki, mert nagyon lassan írt, meg hamar lelépett. Legutóbb megírtam neki, h sajnálom, h nem tudunk élőben beszélni többet. Erre csak annyit írt, h sok a dolga....Amúgy zongorázik....és az elég fontos neki.

A lényeg az egészben, h nem lehet rajta kiigazodni. Mindig köszön, meg azért mosolyog,néz...de ha neten írok, vagy én megyek oda, akkor valamiért nem annyira jön be neki. Nekem eléggé tetszik....de attól tartok valamiért már nem vagyok szimpatikus.....Tipp? És most mit csináljak? Mert kezdem feladni:(


2011. dec. 19. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

félénk


bíztasd egy kicsit

2011. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet épp akkor mész oda hozzá amikor nem ér rá.Egyébként ha beszélgettek próbálj felé közeledni,előbb vagy utóbb eljuttok arra a szintre,hogy ezt is megbeszélhetitek.
2011. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
feküdj be meztelenül az ágyába!
2011. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pécsi egyetem?
2011. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. dec. 19. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nekem is az jön le, hogy félénk a srác. Lehet nyugodtan bíztatni, te is nyugodtan elhívhatod mondjuk valami közös időtöltésre, legalább közben meg is ismernéd, ha igent mond. Főleg, ha egy suliba jártok, akkor gondolom nem is éltek messze egymástól.

A netes beszélgetősdinek megvan az a hátránya, hogy nem mindig jön úgy össze, ahogy az ember szeretné. Ha épp nem ér rá, vagy rosszabb kedve van, nem válaszol. Ilyenkor nyugodtan írj neki levelet, ha arra sem válaszol semmilyen módon, akkor egyértelmű, hogy mi a helyzet...

Persze itt minden lehetséges, úgyhogy a tévedés jogát fenntartom.

2011. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lépni nem lépek többet. Nem kellett volna neten sem ráírnom....Lehet, hogy azt gondolja nyomulós vagyok.És attól tartok nem is vagyok annyira szimpatikus neki már....

De mindenesetre nagyon köszönöm utolsó válaszoló:)

2011. dec. 19. 21:21
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 19:56/ a válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad:


Miből gondolod, hogy a pécsi egyetem?

2011. dec. 19. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Megírtam a választ kérdezó! :)
2011. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. dec. 22. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!