Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még megváltozhat a véleménye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még megváltozhat a véleménye? Vagy ilyenkor már esélytelen?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor a fiú tudomást vesz a lányról, akinek tetszik a fiú és a fiúnak nem jön be a lány vagy nem igazán mer vele ismerkedni, akkor utána még lehet rá esély hogy rájön hogy hülyeséget csinált azzal, hogy eldobta azt a lányt, aki viszont tényleg szerette, és megváltozik a véleménye?
2011. dec. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést akartam föltenni csak fordítva.


Amúgy bocs hogy nem tudtam válaszolni én is a választ keresem.

2011. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fordított helyzetben vagyok. És szerintem van rá esély, feltéve ha az illető sokat változott mind kívül ill. mind belül. Legalábbis én még reménykedek, háha a szerelmem észhez tér és lép felém. :)
2011. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van ilyen, igen.
2011. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

remélem hogy van ilyen.Nembaj hogy nem tudtatok választ adni, sok mindenkinek járhat még ez a kérdés a fejében.

2011. dec. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!