Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok/nők ezek mennyire zavaró dolgok?

Figyelt kérdés

Nyilván az összkép számít, de érdekel, hogy relatíve melyik számít kizáró tényezőnek, hátránynak vagy netán előnynek egy férfiban. Most csak külső.

1.) sárga fogak

2.) fehér bőr vagy barnás?

3.) néhány pattanás

4.) borosta, borotválkozás mellőzése néha

Korotokat is legyetek szívesek!


2011. dec. 18. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A sárga fogak engem annyira taszítanak, hogy el is megy attól a kedvem, hogy megcsókoljam, és párként bármit is akarjak Tőle.


24/n

2011. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tessék, sorrendbe.


1. sárga fogak. fujj.

3. pattanás


bőrszín meg borosta engem hidegen hagy, borosta van akinek nagyon szexin áll

2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most fehér vagy barna a bőröd? amúgy nem zavaró egyik se 20L
2011. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mindennél vannak fokozatok. Ha valakinek nem totál hófehér a foga, az nyilván még nem kizáró ok, de azért bizonyos határon belül legyen. Engem a nagyon fehér bőr taszít.
2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:

sárga fogak kizáró ok, pattanás elmúlik, fehér bőrt jobban szeretem, borosta van, akinek jól áll, van akinek nem.


29/n

2011. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Sárga fogak / nem a leg csábítóbbak így erre nagyon odafigyelek, mert olyat akinek sárgák a fogai nem szívesen csókol meg egy nő. Szóval fontos az ápot fehér fog.


2. Engem nem taszít a barnás bőr abszolút, sőt izgató. Én nem tartom taszítónak sem hátránynak.


3. ha nem túl sok pattanás van valakin az még nem gáz, mert múló állapot, a pattanás elmúlik, ha van ellene téve.


4. Nem undorító, ha valaki borostás és ritka esetekben mondjuk nem borotválkozik meg, de nem jó, ha 20cm -es szakála van mondjuk. :D


26/n

2012. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!