Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utasitsak el lanyokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasitsak el lanyokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 08:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én azért irigyellek. Mert lehet hogy ez idegesítő, vagy kínos. De képzeld el mi lenne, ha ehelyett szarnának rád magasról. Mint hogy munka után édes a pihenés, vagy ha sokáig nem vagy otthon jobb hazamenni. Most persze könnyen beszélsz, tapadnak rád. Szóval lehet te is másképp gondolnád ha nem halmoznának el telefonnal és smsesekkel.


"There is only one thing in life worse than being talked about, and that is not being talked about." Oscar Wilde.


Na, azért ezt kur*vára tudom irigyelni. Mint hogy oohh jajjj most a piros vagy a piros kék csikós BMW X3-ast kérjem.. nem hagynak békén vele, mert holnapra kell eldönteni jaaj a fejem. Csak hirtelen vennék el ezt mind amit természetesnek vesz, aztán talán elkezdeni hiányozni.


Amúgy küld el őket a francba, megbántod őket és? Végül is leírtad hogy egyrészt nincs szükséged rájuk úgy egyáltalán emberekre, ki nem állhatod őket, nem értik a nemet, akkor ennyi. Ha meg nem akkor ne csodálkozz. Ezt a nemet még kéretés kép is fel lehet fogni. Valaki zaklat akkor neki is "jaj légy szíves ne zaklass már"..

2011. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.Megprobalom.
2011. dec. 18. 09:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha testet cserélhetnék veled, mindketten jól járnánk :)
2011. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jaja :)
2011. dec. 18. 10:46
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, akit jóformán szétszednek a csajok. Egy részről sajnálom, hogy folyton zaklatják, másrészről viszont örülhet neki, mint te is, mert rengetegen erről csak álmodnak, hogy futnak utána. Szerintem még mindig jobb érzés számodra, hogy nem éppen kigúnyolnak a hátad mögött, hanem olvadoznak tőled. Az tényleg bunkóság lenne, ha elküldenéd őket melegebb éghajlatra, inkább csak kérd meg őket, hogy hagyjanak békén, kapcsold ki a mobilod, és próbálj meg olyan embereket magad köré gyűjteni, akik nem csak a felszín alapján ítélnek meg téged, úgy lehet még egy rendes csajt is kifognál és akkor nem éreznéd úgy, hogy neked egyedül kell lenned:) 16/l.
2011. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

jaj de tudlak sajnálni, bár lehet hogy egy idő után már unalmas

és azt ne mond hogy olyan nehéz elküldeni őket sz@rd le őket magasról

2011. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jaja ezt kell tenni :)
2011. dec. 18. 15:34
 18/21 A kérdező kommentje:
Koszi 12.16 os.
2011. dec. 18. 15:35
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ez legyen a legnagyobb gondod! Én irigyellek, mert huszonévesen még soha nem tetszettem egy lánynak se, és nem is fogok."


Az ilyen szerencsétlenektől hemzseg ez az oldal és az i dió ta tanácsaiktól!

2011. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy megsértődnek? A pasikat lehet visszautasítani? Velük senki sem foglalkozik. Jaj szegény kislányok a lelkükre veszik. És akkor mi van? Aki pedig nem fogja fel, hogy a nem az nem, az meg is érdemli, hogy elküldjék a francba.
2011. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!