Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a foglalt lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a foglalt lányokat találom meg?

Figyelt kérdés

Azt hiszem,hogy elég szerencsétlen vagyok mostanában.Komoly kapcsolatot szeretnék,ezért eleve nem is ismerkedtem túl sok lánnyal.Nem a mennyiség,hanem a minőség érdekelne.Az elmúlt két évben hét lányt néztem ki,de amikor közeledni próbáltam egyből foglalt jelzést kaptam.Először azt hittem,hogy csak a szokásos kikosarazás,de kiderült,hogy tényleg mindegyiknek van barátja,vőlegénye vagy férje.

Nem vagyok ronda,nincs önbizalom problémám (de már kezd kialakulni).Volt már barátnőm is szóval ilyen gond nincs.Egyszerűen pechem van,de már idegesít,hogy két éve tart...


Más is volt már hasonló helyzetben?Lányok,fiúk egyaránt írjatok.Ötletek,megoldások,tanácsok,saját tapasztalatok.Bármi jöhet.A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 6. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni nem nagyon tudok, nekem is leginkább tanács kéne. De velem is ez szokott lenni. Aki megtetszik nekem, az már szinte biztos, hogy korábban másnak is megtetszett és már vagy foglalt, eljegyzett vagy házas. Csak azt tudom tanácsolni hogy próbálkozz tovább. Nekem is volt nagy kihagyásom, sőt ha a sz*exet nézzük, akkor annak sajna még mindig nincs vége. A fiúknak nehezebb párt találni, én meg nem vagyok az egy éjszakások híve. Remélem neked sikerül kitörnöd a második szüzesség köréből!
2011. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ismerős helyzet, nem vagy egyedül benne.Én már 30as vagyok, de ilyesmibe volt részem utóbbi időben egy párszor.Mivel egy kapcsolatra pontot tettem, igy egyedül vagyok egy ideje...nem kalandot kerestem...hát meg kell hogy mondjam, nem kisér a szerencse, persze én se vagyok egy don juan.A lényeg, hogy szelektiven próbálkoztam, ez azt is jelenti, hogy nem napi 5 próbálkozás, hanem random az egész, inkább mondjuk félév alatt vagy 5 max. és csak olyan jóravaló, komoly, rendes csajoknál, akik hasonlitottak is rám.Hát vagy volt férjük, vagy volt épp alakulóban egy barát(persze lehet mese is), volt úgy hogy fasza voltam, tökös, jó duma, de az Istenért se akart velem leállni...úgyhogy nem könnyü....Csak a jóisten tudja már, hogy lesz nekem párom, mert engem meghalad ez a dolog, pláne hogy tényleg társ kell nekem, nem kaland...de nem tragikus, a Föld forog tovább.Még lesznek próbálkozások és elutasitások és végeredményben minden zsák megkapja a foltját...
2011. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna... ráadásul velem a sors pluszg*ci, mert egy olyan foglalt csaj kezdett el komolyan érdekelni, akivel 2 éve ismerjük egymást, és tudtam, hogy van pasija... sokáig nem beszéltünk, mostanában vettük fel újra a kapcsolatot és találkozgatunk... és hát bizony észrevettem magamon, hogy mostmár nagyonis érdekel a hölgy. Úgyhogy fullnemtom mit csináljak... :S
2011. dec. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aaron16 válasza:

Hmmmm... Hátigeenn :||

Énis pont ilyen helyzetben vagyok, mert valamelyik lány aki megtetszik nekem az vagy foglalt, vagy nem tetszem neki :s

Szóval énis komoly kapcsolatot keresnék :D de amikoor oda kerülök hogy ismerjük egymást egy kicsit akkor a kezdeményezés nem nagyon megy =(

És nem mondanám magam csúnyának... de már idegesít hogy nem tudom mit csináljak ...

2011. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!