Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen párrol mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen párrol mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 15. 23:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát igen. A gazdagság mindenkit megszépí, sőt annyira, hogy jobban oda lesznek érte a nők mint egy jóképű átlagos anyagiakkal rendelkező fiúért.
2011. dec. 15. 23:29
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem se néz ki rosszul, annak ellenére, hogy nekem a hajasbabák jönnek be

17/L

2011. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
akkor mégis igazam volt-első voltam
2011. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Pont most mondták a zone clube-on a lányok, hogy a férfiak sose végeztessenek magukon plasztikai műtétet. Nem baj ha eldurvulnak a vonásaik. Nem kell egy férfinek jól kinéznie.Csak a péniszüket műttessék meg, mert az a legfontosabb. Ezt mondták a lányok.
2011. dec. 15. 23:38
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki a pasi, ha csak utcaseprő lenne ...de randira hívna, akkor is elmennék vele...
2011. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha lenne haja nagyon is jól nézne ki. Így kopaszon felőlem milliárdos is lehet, akkor sem kellene.

Mindig is az idősebbeket szerettem, a pénz pedig sosem motivált.

2011. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mit tehet arról, hogy kopasz? Örülnél utolsó ha téged is arról bírálnának el, hogy pl hossuú a nyakad, lötyög a feneked és megereszkedett a melled(mert meg fog néhány év múlva, minden nőnek megreszkedik). Attól függően jól kondiban van tartva közép kora ellenére. Jó izmos testalkata van, ami a 40 feletti fikók kb 95%-áról nem mondható el.
2011. dec. 16. 00:08
 18/23 A kérdező kommentje:
fickók.
2011. dec. 16. 00:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nem apa és lánya?
2011. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. én nem az agyok, akineke z szólt, de mégis reagálnék rá.


"Mit tehet arról, hogy kopasz? Örülnél utolsó ha téged is arról bírálnának el, hogy pl hossuú a nyakad, lötyög a feneked és megereszkedett a melled(mert meg fog néhány év múlva, minden nőnek megreszkedik)."


Az emberek párválasztásában igenis fontos a külső. te véleményt kérdeztél, ő pedig elmondta, hiába vagy álszerény, te is azzal járnál, aki tetszik neked. Az illető nem csúfolta a kopaszságát, hanem kijelentette, hogy neki nem tetszik. Te tettél fel egy olyan kérdést, amire nagyon sok szubjektív válasz adható,és érzelmeket vált ki. Nem tudom, mi a bajod a válasszal. Főleg, hogy a többi is hasonló jellegű volt. Mért pont ez?

2011. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!