Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol található ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található ilyen lány?

Figyelt kérdés
Mint a tűt a szénakazalban,olyan nehéz keresni,pedig csak megbízhatóság és kinyilvánított szeretet a fő keresett erény!De tényleg,ezekben mindig kudarc volt eddig.Mielőtt a "kedves" moder.átor félreértené,nem társkeresés gyanánt rakom ki harmadszorra se a kérdést:D Persze válaszoktól függ,hogy mi jön ki belőle:) Ötletek viszont jól jönnének!
2011. dec. 13. 21:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó lenne,ha előbújnátok,mert hiába járom a várost,ha minden rendes lány otthon ücsörög:)
2011. dec. 13. 22:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Ok, merre fele járkálsz?:)
2011. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ücsörög otthon, csak értelmes és hasznos hobbija van, a könyvtár, múzeum, zeneiskola, színház, színjátszás, jazz vagy progresszív rock - nem feltétlenül bölcsész, lehet pont egy mérnök ;)
2011. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
tűt a szénakazalban?tök egyszerű,ha van egy qrva erős mágnesed.ez is valahogy így van,de minden lánynak van valami beütése.ma beszéltem egy csodás aranyos csinos vicces inteligens lánnyal, akinek be jöttem én is, minden hibámmal együtt, de neki is van furcsasága,nem mondom meg ki az, mert ide is regisztrálva van,de minden csajnak van ilyene,amugy meg attól függ mien szerencséd van...
2011. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12: mondjuk Pest felé?:)


14: egyáltalán nem baj,ha van vmi beütése,én se vagyok 100as:D annyi legyen ami a kérdésben van,ha meg tud becsülni,és azért van benne egy kis báj,akkor már nyert ügye lehet.

2011. dec. 14. 00:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaja, Pest felé, csak épp egy hete foglalt ^^"
2011. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
akkor szólj vmelyik bnődnek,hogy sétáljon a városban erre arra :D
2011. dec. 14. 01:18
 18/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és igen nehéz találni olyan lányt aki megbízható és szereti a másik félt.Én nem kesergek mert tudnék szerezni magamnak barátnőt csak éppen nem akarok mert tudom milyenek és csak egy kaland lennék nekik,nekem meg egy komoly kapcsolatra van szükségem és megbecsülésre így meg nem megyek bele a bizonytalanba....bár lenne több lány olyan amit te elvársz kérdező meg amit én...


22/f

2011. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!