Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol található ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található ilyen lány?

Figyelt kérdés
Mint a tűt a szénakazalban,olyan nehéz keresni,pedig csak megbízhatóság és kinyilvánított szeretet a fő keresett erény!De tényleg,ezekben mindig kudarc volt eddig.Mielőtt a "kedves" moder.átor félreértené,nem társkeresés gyanánt rakom ki harmadszorra se a kérdést:D Persze válaszoktól függ,hogy mi jön ki belőle:) Ötletek viszont jól jönnének!
2011. dec. 13. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány, de ők a szőke herceget várják tizenévesen. Majd huszonévesen találni fogsz, ne aggódj!
2011. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ami megfizethetetlen minden másra ott a mastercard.
2011. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én jócskán elmúltam 20:)Úgyhogy nekem olyan hercegnő kellene,aki már beéri a békával is:P

Csak kérdés,hogy merre rejtőzik!

2011. dec. 13. 21:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Sulidban/munkahelyeden nem vagy jóban egy csajjal sem?
2011. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem keresni nehéz, hanem találni. de szerintem azt sem, én pl itt vagyok. az az egy "probléma", hogy már foglalt vagyok, de még csomó hasonló szingli van, csak tartsd nyitva a szemed, és ne csak a tündibündi cicamicákat vedd észre.
2011. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4. dolgozom,és sajnos egyetlen csaj sincs melóhelyen:)

5. értelmes férfi nem cicababát keres komoly kapcsolatra:)

2011. dec. 13. 21:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány otthon ül és hasonló dolgokon kesereg.Különös ismertetőjele:bölcsészruhában jár,svéd japán szótár van nála,szabadidejében könyvtárban ül és állatmenhelyen önkéntes:))))
2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A 7es válaszolónak üzenem, én ilyen csaj vagyok, és nem bölcsész ruhában járok, nem vagyok okoska, csak egy egyszerű csaj, akinek tényleg az érzelmek, megbízhatóság számít. (na jó, azért kell, hogy vonzzon is az a férfi:))
2011. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok és én sem tudtam még rájönni hogy hol vannak ezek a lányok. Szerintem már az országba se ,vagy nagyon elbújtak.

Ribancok viszont vannak mindenfele ma ezzel holnap azzal kavarnak nemtörődnek semmivel nem kötődnek senkihez. Nem érdekli őket semmi csak ,hogy jól nézzenek ki.. Én ezt látom mikor mikor megyek a boltba vagy befizetem a csekkeket beülök egy kajáldába vagy sörözőbe. Munkahelyeken meglepően én se látok fiatal lányokat pedig jártam már sok munkahelyen. Sok nővel kezdtem már széppel csúnyábbal mindenféle stílusúval. Egyikbe se mernék megbízni. Én azt érzem ha van egy barátnőm csak idő és szerencse kérdése az hogy nálam egy jobbat találjon. Van hogy 1hét van hogy 2 hónap de mindíg találnak jobbat. Ez már évek óta így megy. De ha megtaláltad azt a helyet akkor üzend meg :) Én is régóta keresem.

2011. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is ilyen lány vagyok és pont úgy, ahogy egy korábbi válaszadó már leírta, itthon kesergek és azon gondolkodom, merre vannak a normális pasik, akiknek fontosak az érzelmek.
2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!