Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Található ilyen lány még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Található ilyen lány még vagy már nincsenek? A magyarázat lentebb található

Figyelt kérdés
Hol találhazó olyan lány aki szereti az alkalmi kapcsot,s érdekelné is az ilyen pl..(nem ilyen k.. meg iylen dolog miatt értem),hanem pl most nem akar még vagy már kapcsot,de a a testi szükséglet megvan. Van ilyen lány?s ha igen hol találhatóak...
2010. júl. 29. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ilyenek engem is érdekelnek:)
2010. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. Van alkalmi kapcsolatom.
2010. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő:S nem akarsz megismerni?nincs szabad bnőd?
2010. júl. 29. 23:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 hónapig egy ilyen kapcsolatom. Bebukjátok egy idő után, mert az egyik úgyis többet kezd el érezni a másik iránt, mint azt elterveztétek... Az ilyeneknek mindig ez a vége. 20L
2010. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm van, ő komoly párkapcsolattal...csak én vagyok ilyen...momentán. De előbb utóbb úgyis változik a helyzetem.
2010. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze,de most erre lenne szükség,mer tkapcsolatban csalódtam anno,s most egy kis szellöztetés..a lényeg van e ilyen lány aki szintén igy gondolja s megismerkedne l velem?Vagy hol találom az ilyen lányokat?
2010. júl. 29. 23:41
 7/16 A kérdező kommentje:
S téged még egy alkalmi kapcs,meg ismerkedés nem is érdekel?
2010. júl. 29. 23:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de hát ez annyira szánalmas, hogy így ajánlgatod magad...(legalábbis nekem tuti nem jönne be) - próbálkozz inkább valami spontán ismerkedési módszerrel.
2010. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Most baráti szexel tartom kordában magam, szóval ajánlkozni nem kell, meg amúgy sem mennék el így GYIKról senkivel mert milyenmár :D
2010. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

De vannak, csak nem interneten keresztül ismerkednek!

Három ilyen kapcsolatom volt, de mindegyik férfit élőben ismertem meg.


Az interneten partnert keresők komoly kapcsolatra vágynak, és ha te nem, akkor hazudnod kell nekik, hogy megdöntsd őket, vagy rendelhetsz a netem már k*rvát is, ha olyanra vágysz.


Csak komolyan, elég béna, hogy itt akarnál ismerkedni alkalmi kapcsira. Nekem eszembe sem jutna interneten alkalmi partnert keresni! Ahhoz kell valami, hogy lefeküdjek vele, és senki nem tud olyan fokú csábítást, vagy bármit művelni e-mailen vagy msnen keresztül, amit élőben lehet egy nőnél.


Hogy hol találhatsz? Menj el otthonról. Menj be a munkahelyre, és ismerkedj meg ott egy lánnyal. Menj be a suliba, és ismerkedj meg ott egy lánnyal. Menj el a könyvtárba, menj el Tescóba/Coopba/Mariska Vegyesboltjába és ott ismerj meg valakit. Járj el társasági rendezvényekre.


29/N

2010. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!