Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Található ilyen lány még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Található ilyen lány még vagy már nincsenek? A magyarázat lentebb található

Figyelt kérdés
Hol találhazó olyan lány aki szereti az alkalmi kapcsot,s érdekelné is az ilyen pl..(nem ilyen k.. meg iylen dolog miatt értem),hanem pl most nem akar még vagy már kapcsot,de a a testi szükséglet megvan. Van ilyen lány?s ha igen hol találhatóak...
2010. júl. 29. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem is az a kérdésed hogy hol találsz inkább az hogy ne bukj le az aszony elött a csajok szemfülesek 1 rosz hajszál és véged :(

de ha rájöttél hol szólj nekem is hátha 2X is megbocsát XD

2010. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Menj le egy pubba!Tele van nővel és ha nem tudod aznap megdugni a következő randin biztos összejön.Ha meg előjön a kapcsolat duma,akkor azt mondod még nem heverted ki az előzőt.Régebben minden nap máshol aludtam.

A diszkó nem mindig nyerő,mert az ekis-spides lányok mindent akarnak csak dugni nem,és ha levágják,hogy csajozni jöttél menekülnek.

2010. júl. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Funktasztikus ***** válasza:
társkeresö oldalakan nézelödj ne itt;)ott találni fogsz
2010. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon nehéz élőbe is ilyen csajt találni. Nekem összesen 3 volt de rohadtul egészen véletlenül jött össze. És !!!!!!!


AZokért a csajokért is ne hogy azt higyjétek hogy nem kellett szenvedni. De igen. Sokat tepertem és sok idegzetet nyeltem le cserébe. Megérte? Nem. Inkább komoly. De ezt nem kell hangoztatni mit akarsz a csajtól. Inkább mindig te kérdezd meg előbb feltételes módban tőle "milenne ha lenne egy pasija" stb komolyat akarna? Vagy akar-e egyáltalán? És mindig azt mond amit ő jónak lát.


Nehéz. Nah mindig toppon kell lenni és még a ribancot se tudod mindig megfektetni készülj rá. Hiába nézel ki jól hiába ott az alkalom néha akkor se fogod érteni miért nem akar?


A nők ilyenek. Sajnos ők mondják meg baráti/laza/komoly kapcsolat lesz. NEM TE!!!


:S


20/F

2010. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vannak még ilyen lányok. én pl nem ilyen vagyok, de az egyik barátnőm igen :D
2010. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: S bemutatnál a barátnődnek? Komolyan kérdem:) Amúgy hány éves?Privibe a többit?
2010. aug. 5. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!