Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? :$

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jó volt, egy luxusprostival, 2 éve :)
2011. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
jó.. :(
2011. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Bosszukezehosszu válasza:
röhögtünk magunkon meg egymáson, mert nem tudtuk, hogyan kell...azóta belejöttünk...:D
2012. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem is szintén meglepőre és nyálasra sikeredett, de elég sokáig tartott, közben majdnem le is feküdtünk, de ez most nem lényeg..haha..de a végére már nagyon belejöttünk :D Bár elég fura volt mikor kb ledugta a nyelvét a torkomon..:P

16/l

2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem emlékszek...
2012. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem volt jó, ügyetlen voltam, csupa nyál lett minden :D Fura egyébként, hogy a mai napig sem szeretek csókolózni, talán az első rossz élmény miatt.

28/N

2012. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Részegek voltunk,egymásnak estünk és majdnem lenyomtam a torkán a nyelvem(Én a lány:D)

Azt mondta épp ez tetszett neki.Hát furcsa. :D Azóta normálisabb és érzékibb a csókom,de néha még mindig bevetem a bénázásom,mert valahogy Őt ez izgatja:D

6éve vagyunk együtt.

2012. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi extra, nem úgy történt, ahogy ezt elképzeltem, mint a romantikus filmekben. Kicsit sokat ittam és lesmárolt egy idegen srác, igazán nem is jött be. Így érzelmek nélkül, azt leszámítva, hogy elég nyálas volt, nem nagyon lehet mit mondani...Nem igazán így képzeltem az első csókom, azóta is szégyellem magam. A srác leitatott és le akart fektetni, de szerencsére ahhoz még volt annyi erőm, hogy gyorsan lelépjek és ne történjen más is....
2012. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
romantikus de nem a legjobb. este holdfénynél az utca sarkán elmondta h többet szeretne és én még a hatás alatt voltam mikor megcsókolt, az egész furi volt nem tudtam h mit h kell csinálni. mki volt kezdő:)
2012. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Szar, de vicces.

Épp sétáltunk, amikor megtörtént. Én szájjal akartam, ő meg nyelvvel így összejött egy ilyen keverék:D de a máaodik már jobb volt:D

2012. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!