Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a legeslegelső? :D általános iskola 3. osztályos koromban volt :D hát nem volt rosz, de nem nyelves volt csak egy ilyen szájrapuszi féleség, a játszótéren
2010. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó annak ellenére hogy csúnyán szakítottunk:D Szép tavaszi napon, padon ülve.

L18

2010. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát sztem a szájrapuszi kedves 1. válaszoló nem csók.:DD De mondjuk nekem az jobban esett mint az 1. csók:D
2010. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%

1. csók, nyelves, oviban, nagycsoportos voltam. akkor még nem tudtam értékelni

de az olyan igazi az jó volt nagyon. szerettem azt a fiút

2010. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem lánnyal volt az első, 14 éves lehettem. Az egyik legjobb barátnőmmel. Furcsa volt, de nem rossz. Persze utána rájöttem,hogy fiúval az igazi.:)
2010. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
akkor még nem tudtam...hogy ez az,de jó volt biztos,nem emlékszem pontosan anyámnak adtam vagy faternak:p
2010. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan felejthetetlen :D komplett tanári kar mellettünk 3 méterre x)
2010. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sokáig undorodtam a csóktól és féltem nehogy hányjak közben. :D

Mára már nincsen vele bajom, szeretem csinálni. :)

20/L

2010. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyálas..:D
2010. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én sokáig szó szerint rettegtem tőle, azt hittem ez vmi hatalmas kihívás és nagyon el lehet rontani, és nem mertem sokáig, de egyszer részegen lesmárolt 1 jó barátnőm, kb. 16 éves lehettem, és akkor rájöttem h ebben semmi ördöngősség nincs, csak ha rosszul csinálják az összes nyál az államon köt ki :D:D azóta kifejezetten szeretek smacizni :D:D:D
2010. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!