Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin DVD nézés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin DVD nézés?

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy mást is akarna...
2011. dec. 12. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 whatshername ***** válasza:
100%
Az tuti!
2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bánomisén ***** válasza:
100%
Te vagy a lány? Mert akkor valószínű... Javasolj neki valami más programot, nyilvános helyen.
2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni tőle, hogy mást is akar, mert biztos, hogy mást is akar. Szóval ha nem akarod megkettyintetni magad, akkor javasolj egy filmet a moziban.
2011. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok, tapasztalat, igen, mast is akar. Teszteld le, es javasolj neki mas talalkahelyet. Ha benne van, akkor talalkozz vele tovabbra is, de ha valamilyen uruggyel lemondja, akkor felejtsd el. Mar ha nem akarsz egy ejszakas kalandokat.
2011. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

baz*meg ennyire nem kéne állatként gondolni a férfiakra! attól, hogy felmész hozzá -vagy hozzátok mentek fel- az nem jelenti azt, hogy le akar veled egyből feküdni!

ez ennyire alap, hogy ha valaki felmegy hozzád akkor szex is lesz? és ha csak egy kávéra felhívsz valakit akkor törvényszerű hogy du*gtok is?

és ha tegyük fel úgy is lenne és neked nincs kedved akkor megmondod neki! nem hiszem, hogy ott helyben meg fog erőszakolni ha nemet mondasz...

nem tudom mennyire ismered az illetőt, de ha odafigyelsz arra hogy kivel méssz randira akkor kiszűrheted a potenciális erőszakolós pszichopatákat!

2011. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány évesen...20évesen már ennek nem kellene témának lennie.
2011. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

20 leszek nemsokára.


Igazából nem tudom, mi legyen, mert tőle ez egy ajánlat volt, kérdezte, hogy nekem van-e valami elképzelésem.

Szerintem más fogok neki javasolni.

És köszi a válaszokat.

2011. dec. 12. 17:10
 9/20 anonim ***** válasza:

Hehaver, 10-bol 10 pasi akart dugni, amikor feljott hozzam a masodik vagy a harmadik randin. En fel engedtem okat, mondvan, nem itelhetek az alapjan, hogy mi tortent a multban, de mindig ugyanaz lett a vege. Taperolas stb. Ha a kerdezo nem akar bonyodalmakat maganak, vagy esetleg nem biztos abban, hogy tenyleg tud nemet mondani, akkor inkabb talalkozzanak mashol meg egyparszor. Akkor ugyis kiderul,hogy mennyire gondolja a komolyan a pasi.

Szinten sajat tapasztalat, hogy aki masodik randira DVD nezest javasolt, en meg mashova akartam menni, utana erdekes modon nem keresett, vagy hirtelen dolgoznia kellett azon a napon, aztan kesobb megint eloallt ezzel a DVD dologgal.

Szoval nalam ez egy eleg jo szurokent mukodik.

2011. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 bánomisén ***** válasza:
Héhaver, az előzőt nem ismételem, annyit még hozzáfűznék, hogy sokszor nem lehet felismerni a pszichopatákat még a huszadik randin sem. Jobb az elővigyázatosság :-)
2011. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!