Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20év körüli lányok, ti szóbaál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20év körüli lányok, ti szóbaállnátok ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 24éves srác úgy jár diszkóba gyakran, hogy inget és nyakkendőt vesz fel. Vékony a srác izmai szinte nincsenek. Mondtam neki hogy ezt a ruházatot felejtse el, de nem nagyon hallgat rám, viszont a csajok nem nagyon állnak szóba vele a dizsiben :D

Meg ezzel az unalmas szöveggel kezd, hogy: meghívhatlak egy italra?

Szerintem ez már idejétmúlt.



2011. dec. 10. 20:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hallgassátok a Rammstein-t, annál jobb nincs!!!!!!!!!!!!!!


17/F

2011. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
10%
Az nem is lenne gáz, csak egy tipikus proli diszkóból nagyon kitűnik ahol mondjuk tizenéves raj dzsipszik meg pinakirakós tinik is vannak. De egy egyetemi bulin például semmi gond nincs egy ilyen szereléssel szerintem. Az meg hogy a meghivhatlak duma jó vagy sem az csajtól függ. Amúgyis az első pár másodpercben dől el hogy bejön-e neki a srác. Ha tetszik neki akkor nagyon nagy baj már nem lehet, bármilyen dumát is nyomat. Ha meg nem jön be neki akkor akármilyen menő dumával is próbálkozik úgyis le lesz pattintva.
2011. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hűha, te meg a nagy aggastyán, nem tudom mi a fenét kell belekötni a másikba, van aki szereti, és nem hiszem hogy bárkire is rákényszerítettem volna. Egyébként meg a fenét nem érdekli hogy szereted-e a Fluort vagy nem, és szerintem én nem kis köcsögöztelek le te nagy köcsög...


17/F

2011. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egyetemi buli?

Ott vannak, meg a házibuliban a legnagyobb lotyók. Seggrészegre leisszák magukat, másnap aztán azt se tudják, kivel fetrengtek.

2011. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Hát nem vok 20év körüli, de attól még szóbaállnék egy ilyen sráccal, de a ruhatárát cseréltesd le vele, és vidd el egy kicsit gyúrni:D

16/L

2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jaj már megint az a kib.szott gyúrás! Most ha valaki nincs felfújva, akkor már nem is lesz csaja? Dehogy nem. Akkor ezek szerint a te kapcsolatoddal minden rendben van, ha ennyire ráérsz foglalkozni mással.
2011. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!