Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20év körüli lányok, ti szóbaál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20év körüli lányok, ti szóbaállnátok ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 24éves srác úgy jár diszkóba gyakran, hogy inget és nyakkendőt vesz fel. Vékony a srác izmai szinte nincsenek. Mondtam neki hogy ezt a ruházatot felejtse el, de nem nagyon hallgat rám, viszont a csajok nem nagyon állnak szóba vele a dizsiben :D

Meg ezzel az unalmas szöveggel kezd, hogy: meghívhatlak egy italra?

Szerintem ez már idejétmúlt.



2011. dec. 10. 20:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

köcsiflex!

józannak kell maradnia a csajnak különben másnapra nem emlékszik, hogy mit mondott :D

2011. dec. 10. 20:39
 12/26 anonim ***** válasza:

Szerintem csini egy pasinak, ha ing+nyakkendót vesz fel discoba, főleg úgy, hogy mások meg úgy mennek bulizni, mintha otthoni tróger ruhában lennének.


És nem nyomi a szövege. Én örülnék neki.


A csajok, akik szerint 'gáz' egy ilyen pasi, azok csak meg b*sznivaló ribik.

2011. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló írta hogy ő legalább normális, ez igy igaz, attól hogy ő ilyen nem kell basztatni. Ő ilyen te meg emilyen ez van ha barátja vagy fogadd el ahogy van ,,Hülye a sajátjából se, okos a más hibájából is tanul,, ...


17/F

2011. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a "meghívhatlak egy italra" igenis udvarias forma, természetesen nem diszkóba való, mert ott gondolom jobban keszik a "heeeeloooo ceeeecccaaaaa.......hhhmmmmmmm...." és hasonló dolgok.


Az ing+nyakkendö párosítás lehet jó, csak normális ing kell, egy normális nyakkendövel.


El tudom képzelni, hogy ropi testén úgy áll az ing, ami 2 számmal nagyobb, mint tehénen a gatya, de vannak úgynevezett slimfit ingek, amik nem néznének ki hülyén rajta.


Ha jó ismerösöd, akkor segíts neki.


Amúgy bármennyire szép ing van az emberen, nem sok esélye van. Azt meg soha nem fogom megérteni, hogy a normális közeledést miért utasítják el a Nök.

Én magam is az a bizonyos "meghívhatlak valamire" típus vagyok, de ezt a stílust el kell rejteni.

2 legdurvább, de sikeres szövegem:

1. Szerintem Neked csak egy kiadós kefélésre lenne szükséged Velem!

2. Nem ülsz le b@zdmeg??


Értelemszerüen olyan Növel aki ilyen szövegre gerjed komolyabb kapcsolatot nem érdemes létesíteni.

2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
lehet velem van a baj de sztem nem gáz, mondjuk nem járok diszkóba 20L
2011. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ez a srác szerintem a kérdező..
2011. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
alekosz v2.1
2011. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
46%

Eleve diszkóba járni égő.

Mit foglalkozol te más dolgával?

Ha nem jó a meghívhatlak egy italra szöveg, akkor mégis mit mondjon szerencsétlen, nagyon szépek a szemeid, amúgy megb.sználak?

2011. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

discoba járni égő??? :O

ez új nekem...

miért baj az, ha valaki pl. táncolással (akár popzenéére, dancere, vagy akármire) vezeti le a hét feszültségét?


akkor én meg azt mondom, ciki, ha valaki koncertre jár.

Komolyan mondom, tényleg léteznek aszociális emberek. Disco lehet azért is járni, hogy jól érezd magad, nemcsak d*gni. Amúgy meg a Volt meg hasonló rendezvényeken is körül lehet nézni, mi folyik...

2011. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy baj. Én nagy ívben leszarom, hogy ki hova jár. De ne mondd már, hogy az ember képes jól érezni magát és sötét, zsúfolt, hangos helyen, ahol maximális hangerővel nyomatják az ilyen tuc-tuc szarságokat. Szerintem, aki ezen jól érzi magát, az már annyira be van piálva meg narkózva, hogy egy vágóhídon is ellazulna, mert fel sem tűnne neki, hogy hol van.
2011. dec. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!