Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne megkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne megkeresni facebookon?

Figyelt kérdés

van egy 18 éves csaj, ma éjszakás voltam, és munkám során találkoztam vele, véletlenül futottunk össze.

nevét azt tudom, és dumáltunk is pár szót, de mivel mentős vagyok így nem nagyon ismerkedtünk.

23/F


2011. dec. 7. 02:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én dolgoztam éjszaka.
2011. dec. 7. 02:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél később valamit tőle, mindenképpen! :)
2011. dec. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
helyes és aranyos volt az biztos.
2011. dec. 7. 03:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Keresd meg. Veszítenivalód nincs. Maximum nem alakítotok ki kapcsolatot, de még az is előfordulhat.

Sok szerencsét:)

2011. dec. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért ne?:) max nem jelöl vissza..
2011. dec. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de mit írjak neki kezdésnek?

tanácstalan vagyok.

2011. dec. 7. 04:01
 7/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Valami ilyesmit pl., hogy "Szia! Amikor találkoztunk nagyon szimpatikusnak tűntél. Volna kedved megismerkedni? Ha nem vagyok túlságosan tolakodó megihatnánk valamit, amikor ráérsz. Szép napot neked!" Szóval érted, ne legyen túl hivalkodó, de legyen benne a lényeg.

2011. dec. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

imádom a mosolygós, laza csajokat.

szinte már flörtölt velem. :)

2011. dec. 7. 04:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, miért nem akkor kérted el a számát? Inkább megkérdezted a nevét? :D
2011. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a nevét véletlenül tudtam meg, de nem bánom.

nem szeretek a munkám során ismerkedni, nem az én stílusom.

2011. dec. 7. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!