Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha egy lány "együtt van" egy sráccal és csak rosszat mond róla,akkor nem kedveli/szereti?

Azért van az idézőjel,mert azt mondta,hogy együtt is vannak,meg nem is és ezt 2 éve csinálják,de most a srác nyomul rá.

Egy apró részlet,nem kérdeztem ezt,még olyat se,amiből erre lehetne következtetni.

Azt szeretném,hogy csak negatív szempontokat írjatok,hogy elbizonytalanodjak és zúgjak bele azonnal.

24f-22l (28 a srác)


2011. dec. 1. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nem érdekel.

Amúgy egy ilyen bizonytalan lánytól én inkább nem akarnék semmit.

2011. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-az ilyen bizonytalan csajokat le kéne csapni.... úgy lehet eszhez térnénének 23f
2011. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is a bizonytalanság volt az,ami engem is elbizonytalanított. :)

Esetleg más?

Ha lényeges kb 2x találkoztunk eddig.

2011. dec. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!