Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a srácoknak, hogy nem akarok velük találkozni vagy, hogy nincs esélyük?

Figyelt kérdés

Tudom,mindenkinek kell egy esély stb.

De,hogy utasítsam vissza azokat a fiúkat,akik nem szimpik/csak haverok?

Bántottam már meg így fiút,vagy ,hogy összejöttem mással,ő meg megsértődött. (Közbe,nem is találkoztunk,csak írogatott nekem plusz eléggé esélyes,hogy nem csak nekem udvarolt -.- és nem is biztattam ,hogy lesz valami is)

Hogyan legyek maximálisan kíméletes? Vagy mit tanácsoltok?Őszinte szoktam lenni,de rossz érzés,mikor érzem,hogy másnak ez azért rosszul eshet.:/

Jó,gondolom azért bennük se omlik össze a világ,csak mert tetszett nekik egy lány, foglalt volt a szíve vagy hasonló.. csak mégis,valami tipp erre?


2011. nov. 30. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség sokszor fáj a másik félnek,de azt lehet a legkönnyebben megemészteni.Jobb,mintha jönnél a kamu kifogásokkal.

Szerintem így mond meg nekik: "nem akarok veled találkozni,nincs esélyed nálam"

2011. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg keményen meg kell mondani nekik, különben utána vagy reménykednek ugyanúgy, vagy olyan mintha meg se hallották volna

"bocsi de nem vagy az esetem, és nem szeretnék tőled semmit se most, se máskor, bocs ha ez durva de ez van"

2011. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!!

Csak,az a rossz,hogy van,hogy tényleg csípem a srác buráját,barátként,erre bepróbálkozik,elhív helyekre..és olyan rossz,hogy megszakad a kapcsolat,mert mondom,hogy nem..vagy észreveszi,hogy távolságtartó vagyok,és rákérdez a dologra.:S

Mondjuk,jobb gondolom neki,ha nem beszélünk utána,,hisz,ha tudja ,hogy nem leszek az övé,fáj a beszélgetés neki valamennyire.:S

2011. nov. 30. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs fájdalommentes módja. Csak gyorsan és határozottan, mint ahogy a ragtapaszt tépjük le.
2011. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, hogy adnál nekik esélyt. Így sosem tudod meg, hogy milyen is valójában az illető. Lehet, hogy pont rá vártál már régóta, csak ugye nem adsz neki esélyt, hogy bebizonyítsa. Én ugyan így vagyok egy lánnyal, akinél próbálkoztam, de már a megbeszélt találkát is lemondta, holott már elkönyveltem magamba, hogy hnap ilyenkor találkozunk és elmondom neki, hogy mennyire különleges is és, hogy szeretem.De még vissza se írt, le se sz*rt. Én azt mondom adj nekik egy esélyt és, ha nem jött be akkor mondd meg nekik az igazságot és ne hagyd őket kétségek között vergődni. F/19
2011. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a csajoknak mást jelent az őszinteség, de talán jobb lenne közölni velük a tényeket. Nehéz lesz, de könnyebb megemészteni. De aztán nehogy rájuk merjél mászni, ha nekik lesz valakijük, mert így szoktátok.
2011. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti: van,amikor meg kell adni az esélyt,de van,aki egyszerűen taszít..és tényleg.Nem a külseje,inkáb a viselkedése miatt.


Utolsó: nem mindenki ilyen,én se ilyen vagyok amúgy. Ha nem tetszik egyáltalán és hajt,később meg már nem beszélnénk,utána nem fogom keresni,nem akarok majd rámászni.

(Legalábbis eddig nem volt példa rá,ne is legyen.)

2011. nov. 30. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a szerencse, hogy változik az ember, mondjuk ez idő kérdése. Talán majd a te véleményed is megváltozik az illetőről, ha jobban megismernéd. Lehet, azért viselkedik, mert nagyon szeretne téged. Minden vágya te vagy...
2011. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ismeretség általában kölcsönös. Ha az egyik fél ismeri annyira a másikat, hogy beleszeressen, a másiknak miért csak az első benyomás állna rendelkezésére? A másiknak is bőven volt ideje az esélyadásra, mire nemet mondott.
2011. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!