Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez működne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez működne?

Figyelt kérdés

Csak 13 éves vagyok és eddig még nem is volt barátom. Mostanában megismerkedtem egy írtó jóképű, jó fej, rendes sráccal a nővérem haverjai közül. CSak az a baj, hogy már mindjárt a 19-et tölti. Mikor itt voltak tök jól eldumáltunk meg minden. Úgy nagyjából lejött, hogy rendes és egyáltalán nem nyomuló meg perverz.. Múlthéten voltunk moziba. Vagyis nem kettesben, hanem nővéremékkel akik elhívtak. Mire kijöttünk a moziból már tök hideg volt rajtam meg egy egy vékony pulcsi volt és látta, hogy fázok ezért oda adta az övét. Aztán a baráti társasággal együtt beültünk palacsintázni az egyik kávézóba és hát láttam, hogy végig bámul..

Ezek jelenthetnek valamit? Szerintetek bejövök neki? Lehetne köztünk bármi is?

13L


2011. nov. 30. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

13 évesen egy 19 éves fiúval.

belőled is jókora ribanc lesz 2 hónapon belül.

a perverz pedofil meg béna a saját korosztályából szerezni valakit, mert csak ilyen magadfajta kis csitri ribancokat tud magába bolondítani.

2011. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze! lehet köztetek csak nem hiszem, hogy szerencsés mivel még csak 13 vagy ő meg már felnőtt
2011. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4 év múlva működhetne, de most esélytelen. Túl fiatal vagy.

Lehet, hogy csak a nővérednek vagy egy másik lánynak akart imponálni azzal, hogy jól kijön a gyerekkel.

2011. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ő már "kész férfi" te meg még kislány vagy...
2011. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igaz.. köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 30. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze lehet belőle valami. Még akár működhet is, csak ha a szüleid normálisak, kiherélik a csávót, mielőtt a közeledbe engedik. :)
2011. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!