Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne ha ez így működne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ha ez így működne?

Figyelt kérdés
Pl minden férfi úgy mászkálna, hogy a nadrágjára lenne írva , hogy mekkora van neki és hogyan bánik vele. Akkor melyiket választanátok lányok. Van a jóképű, de eléggé gizda fiú, akinek 13 centise van és nagyon bénázik szex közben, vagy van az átlagos arcú(nem csúnya), kisportolt testű és 19 centis péniszű férfi, aki kegyetlenül jól bánik vele és 15 perc alatt bármikor bárhol a csúcsra visz. Akkor melyiket választanátok?
2011. nov. 25. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

álmodozz csak kicsi lány


te is besz@rnál, ha kapnál egy 19centist a p.nádba abban biztos vagyok!


a pofátok az jár rendesen, de amikor ott vagyunk, egyből nyuszik vagytok

2011. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és nehogy azt hidd már, hogy aki egy nagy behemót állat annak tutira nagyobb is a farka


ez vicc!


alacsony vagyok és gizda, mindenki azt hiszi kics farkam van aztán meg csak csodáloznak, hogy mégsem...

2011. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Antimod ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a lányokat más is érdekli egy fiúban? Vagy most újat mondtam?...
2011. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!