Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok pár tanácsot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár tanácsot, ha lehet kérlek szépen titeket?

Figyelt kérdés

Először is a hülyék kerüljék itt a válaszadást, mert komoly válaszokat várok.

Az a helyzet, hogy jelenleg szobafestőnek tanulok. Ha sikerül befejeznem a képzést, akkor egyből megyek munkát keresni. Szabadidőm nagy részében pedig a legjobb a haverjaimmal zenélek. Tehát alig van időm. Régen volt barátnőm. Szeretnék ezen változtatni. Nem tudom, hogy hogyan szakítsak erre időt. Ugyanakkor egyiket se akarom hanyagolni. Ráadásul alapból önbizalomhiányos és félénk srác vagyok, ami még rátesz egy lapáttal.


22/f


2011. nov. 27. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

el kell menni 1 csajhoz festeni

és amikor ottvan lerántod az overálod, és egy szál gatyában énekled hogy: I'm sexy and I know it!!!

2011. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
Szerintem a múlton már nem tudsz változtatni.
2011. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az embernek csak arra van ideje amire időt szakít!!!

És egy nap minden embernek csak 24 óra!!!

Hogy mit kezdesz az időddel abszolút a te dolgod, ha a 2 programod közé nem jut 30 perc se az elég cinkes, de ha nem akarod ennyiket se feladni, akkor zenélés, vagy szobafestés közben keresel csajt ott ismerkedsz alakítasz ki új kapcsolatokat, légy talpraesett.

Hát ha ezzel még párosítjuk, hogy félén + önbizalom hiányos vagy (ami az emberek 90-95%-nak csak bemesélt baromság) akkor próbálkozhatsz még társkeresőn, de ezt nem ajánlom, élőben milliárdszor egyszerűbb ismerkedni.

2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

én is szobafestőnek indultam csak a gerincferdülésem miatt nem tehettem le a szakmát.

utána meg mentem építőiparira amikor gyakorlaton voltunk a tetőn mondja a mester húzzak fel 1 falat.

elkezdem a téglát véletlenül csemperagasztó helyett tapétaragasztóval kentem és mindig ledőlt.

onnan is kirúgtak.

most épp tengek lengek a nagyvilágban és próbálom elhatározni magam, hogy...

2011. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
Toljad neten haver, szedjél fel ott csajokat! Közösségi oldalak, chat, miegymás
2011. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy alkalmi kapcsolatot, persze nem útszéli prostikkal....
2011. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyi ideje mindenkinek kell hogy legyen hogy elmegy szórakozni.Igazából mindenhol lehet csajozni,ez alap,de azért ajánlom a szórakozóhelyeket mert oda sokan pont AZÉRT járnak.Szerintem nálad az önbizalommal vannak gondok amint te is írtad.Annyit kell csak tenned hogy minél több csajt le kell szólítanod,nem kell túlgörcsölni az egészet hogy na vajon mit mondjak?Elmondod hogy szexinek találtad és muszáj volt leszólítanod,meséljen magáról 1kicsit,pozitív vidám csaj?bla bla bla...ha mond valami negatívat erre,maradj nyugodt és mondhatod neki ha így folytatja elfog veszíteni stb.Én is félénk voltam stb.de csak akkor fogsz fejlődni ha csajokat szólítasz le,nem csak nézed őket,és tanulsz a hibáidból!Sok sikert hozzá!

23/F

2011. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, ezért félénk vagy, nem mersz kezdeményezni, de lehet ezen változtatni. Először is: Tudom, hogy elsőre Lehetetlennek hangzik, de ha mész valahova (pl: suli, vagy haverok), akkor odafelé és hazafelé menet próbálj meg leszólítani 1 lányt. Kérdezz meg tőle valamit, vagy fejtsd ki a nézeteidet valamiről, a lényeg, hogy ne görcsölj és ne ijedj be. Ha kitartó vagy, akkor a leszólítás már nem fog Neked gondot jelenteni. Másik dolog: Ha beszélsz valakivel, törekedj a szemkontaktus felvételére. Ha beszélsz valakivel nézz a szemébe. Persze ne mogorván és erőszakosan, csak tudasd vele, hogy hozzá beszélsz. Ha megfogadod a tanácsaimat, sokat teszel azért, hogy javíts az önbizalmadon és hidd el, nem leszel annyira félénk!


Sok sikert! :)

2011. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!