Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:

kerdes iroja:

a pasimmal kb egy hete jarunk,és ha mondjuk 2het mulva lefeküdnek vele..az korai lenne..ugye??!!

de amugy nagyon aranyos,tudom,h nemhasznalna ki,stb......mert..na.. a lényeg h 100%ra tudom :)

már beszelgettunk hasonlokrol,és hát sztem enis belemennék..:D

igy könnyuverunek hinne?

várjak ezzel? mert sztem lehetne,mert a uncsitesoja a baratnőm,és ugy fogunk talalkozni,h a ,,unokatesojanal aludnak,, :D 15 L

2010. szept. 29. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A te töntésed és a te életed első szexe lesz,tehát hagyatkozz a döntéseidre. Mással ne foglalkozz. Én is ilyen helyzetben voltam annó /15 évesen,1 hónapos kapcsoltban,az első pasimmal/. Nem volt nagyszám,nem hatott ki a későbbi szexuális életem re. Védekezni viszont kell,azt ne felejtsd el.
2010. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem várj még vele a cél érdekében elöször mindenki aranyos nem olyan rég ismered nem tudhatod milyen,és lehetsz könnyű vérű a szemében de te dolgod 15 évesen én nem ezen gondolkoztam még

25éves/L

2010. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem várj,max petting(fúj,de útálom ezt a szót)na mindegy,várj még!
2010. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!:)

1. válaszoló-szerintem teljesen igazad van:) am te hány éves is vagy? csak mert h már elmultal 15,és azt szeretnem tudni,hogy most ezt hany evesen irod:)


kristen: azt a szót énis utálom xD

2010. okt. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!