Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, adnátok tanácsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok tanácsot? Sosem voltam jó a nőkkel való kapcsolatkezdeményezésben.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sosem voltam jó a nőkkel való kapcsolatkezdeményezésben. A metrón, villamoson is elég gyakran mosolyognak rám és persze vissza is mosolygok, de kb itt abba is marad a történet. Nem tudom mit csináljak. Nemrég költöztem fel Pestre és azt sem tudom hova lenne érdemes menni szórakozni, ismerkedni. A diszkók annyira nem vonzanak. Az eddigi kapcsolataimban is mindig a nő kezdeményezett. Mindig azt mondták, hogy aranyos vagyok, meg kedves, de kezdeményezni nem merek.
2009. máj. 13. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hat ha olyan van es mosolyognak rad meg neked is tetszik akkor esetleg menj oda hozza es mondd el ezt neki kb amit ideirtal, hogy "szia, most koltoztem fel pestre, esetleg ha lenne kedved megmutathatnal nekem par helyet hova erdemes jarni szabadidomben", persze konnyu ezt igy mondani, de ha mar mosolyog azt jelenti tetszel neki:)
2009. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számolj el háromig, aztán ne gondolkodj, csak csináld. Elvégre semmit nem veszthetsz, ha beégsz, akkor is ott vagy, mintha oda se mentél volna. Egyébként meg ha a kezdő szemkontaktus megvan, akkor tökmindegy, mivel mész oda, nagy beégés már nem lehet.


Itt Budapesten (ezt a várost így hívják) inkább a Zöld Pardont vagy a Gödört tudom ajánlani, mint felkapott, központi szórakozóhelyek.


Látom, csak lányokat kérdeztél, de bocs, mire észrevettem, már felküldtem. :)

2009. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj... ez nem ilyen egyszerű mint ahogy ezt így leírták! Első körben ne menj oda látatlanba csajokhoz, nem szeretik. Tény. Totál teli hülyét csinálsz magadból. Meg a szórakozóhely kérdés, ZP, meg Gödör meg ilyenek, felejtős, akkor nem ha 14 éves full beállt kislányokat akarsz, gondolom nem. Menj elegánsabb helyekre, az sose baj ha megadod a módját, de felhívom szíves figyelmed, oda se csajozni indulj, csak szórakozni, kikapcsolódni.
2009. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!