Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási tanácsot strandra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tanácsot strandra. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vagyok a strandon, szeretnék egy csajt msotmár tényleg, mert mindenkinek van má csaja csak nekem nincs.

Gondolok itt olyanokra, hogy hogy szólítsam le.

Meg mikről beszélgessek vele.

Kicsit félek leszólítani, meg zavarba is vagyok.


2011. júl. 16. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki egy haverral. Labdázzatok és dobd a csaj felé..kérj tőle bocsánatot majd kérdezd meg lenne kedve játszani..Szerintem innen már sima ügy.
2011. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem akarok egy gonosz fajtát kifogni, aki elzavar, ezt arcról nem tudom megállapítani, de végül is igazad van próbálkozni kell hátha
2011. júl. 16. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Borotválj a mellszőrzetedbe egy mosolygós arcot.
2011. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy gonoszt szúrsz ki az jobb, ha most kiderül..minthogy azért rágódj..hogy mi lett volna, ha..
2011. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs mellszőröm mert leborotváltam
2011. júl. 16. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:

végül is igazad van!

jobb valamit tenni, mint semmit se!

2011. júl. 16. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolok itt olyanokra, hogy hogy szólítsam le."

Mondjuk kezdheted köszönéssel, különben bunkónak fog tartani.


"Meg mikről beszélgessek vele."

Ami érdekel vele kapcsolatban arról. Főleg ha nem arra kell, hogy mutogasd a haveroknak, hogy neked is van. Amikor ránézel, mi jut eszedbe, mit akarsz róla tudni stb.


"Kicsit félek leszólítani, meg zavarba is vagyok."

Ezzel mindenki így van, főleg az elején. Kis gyakorlással belejössz.

2011. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!