Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de van barátnőm. Adnátok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16éves vagyok, van egy barátnőm (kicsit messze lakik busszal 2-3órára) 3hónapja avgyunk együtt, és szeretem.

A napokba felbukkant egy lány, akit 2-3éve sokat láttam, és szerelmes voltam belé, csak amikor elkezdtem pestre járni suliba, onnantól nem láttam. Most ő is pestre jár suliba, és buszon néha látom. Úgyérzem mindenkinél jobban szeretem, és bármit megtennék érte (még a barátnőm is dobnám) 1-2évvel fiatalabb, nem tudom pontosan mennyivel. Nem tudok róla szinte semmit, csak hogy hol száll le-fel.

Mindig barátnőjével van, vagy öccsével, és egyszerűen félek odamenni hozzá, ami azért fura mert voltmár pár barátnőm (és ugye most is van). Ma leszálltam ott, ahol ő és beszélni akartam vele, de mielőtt köszöntem volna neki, felrakta füllhallgatóját.. és átment az úton.. én meg feladtam. :(

Egyébként úgy gondlom, hogy bejövök neki, mert néha rám néz, és olyankor jó a kedve. Csak.. egyszerúen nem tudom, hogy szóllítsam meg (főleg hogy már észrevette hogy sűrűn nézem, meg ugye szinte sosincs egyedül).


2010. dec. 2. 17:32
 1/7 Timi: ) ***** válasza:
100%
Szerintem fellángolás,bár mivel írtad,hogy a barátnőd is dobnád érte...Esetleg keresd meg egy közösségi oldalon írj neki levelet.A barátnődet meg hagyd el,semmi értelme így a kapcsolatodnak,ha nem emiatt a lány miatt megy tönkre majd akkor más miatt,nem szereted a jelenlegi barátnődet,ha szeretnéd,akkor...tudod:)
2010. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod megszólítani, rájössz, hogy mégsem az eseted, és legalább nem fogja mérgezni a mostani kapcsolatodat, hogy elszalasztottál egy lehetőséget, hogy megismerd életed nagy szerelmét.

Ha emiatt dobnád a barátnődet, eléggé sajnálom szegényt, jól átb@szod őt. Lehet, hogy nem is érdemled meg őt.

2010. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18L vagyok.

Szerintem kezdj el vele beszélgetni, stb... hívd el esetleg valahova, úgysem bukhattok le a bnőd előtt.

Ha úgy érzed van nála esélyed (lehet van barátja?), akkor szerintem próbáld meg, és okozz minél kevesebb fájdalmat a mostaninak!

2010. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Funktasztikus ***** válasza:
bocsi de neekd senki nem való!az egyiket dobnád a másikért...hááát gratulálok elég nagy tapló vagy bocsi!nem tom te mit szolnál ha a bnöd tenné ezt veled..ugye milyen sz*rérzés?
2010. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az előzőnek szólva, már dobtak párszor, úgyhogy tudom, milyen érzés!

Egyébként közösségi oldalon nincs fent, kerestem: Iwiw, Myvip, Facebook. És nemrég dobtam barátnőmet. Nem pont miatta, de ez a kapcsolat így nem jó, szóval ha mégse jönne be annyira a másik csaj, akkor is jobb így.

Köszönöm a válaszokat, írhattok még nyugodtan :)

2010. dec. 2. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én odamentem egy lányhoz, akiné láttam hgy nem vagyok közömbös számára, azzal indítottam.

Szia ... vagyok, téged hogy hívnak?, utána hova jársz mit tanulsz, jöttek közös témák is stb. Eleje hülyén jött ki, de hát ez van :) Nem kell félni, ha úgy látod szimpi vagy neki.

2010. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. :)
2010. dec. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!