Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
om nekem is van ilyen problémám én feltenném az a kérdést hogy ki az aki szóba áll így valakivel
2011. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért kínos? Valahogy csak meg kell szólítani.

Először csak beszélgess velük, hogy elmúljon a félelmed.

Mondjuk mondd azt, hogy tetszik a táskája, a barátnődnek is hasonló az ízlése és meg szeretnéd ajándékozni, hol vette stb...

Miért érzed kínosnak megszólítani egy lányt. Idegenek (veled egy nemű) megszólításánál is ezt érzed?

2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem,de ha csak látok is egy szép csajt vagy csajokat akkor egyszerűen keblokkolok:D,nem tudom miért,amúgy ez csak lányoknál van így
2011. nov. 27. 15:26
 14/19 A kérdező kommentje:
nem,de ha csak látok is egy szép csajt vagy csajokat akkor egyszerűen leblokkolok:D,nem tudom miért,amúgy ez csak lányoknál van így
2011. nov. 27. 15:26
 15/19 anonim ***** válasza:
És a nem szépekkel mi a helyzet?
2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ahham, akkor nem vagy antiszociális. Mint már említettem önbizalomhiány. Próbálkozz szórakozóhelyeken. Az alkohol feloldja a gátlásaidat. Ne b@sszál be mint az állat, csak igyál meg 1-2 sört, érezd hogy már kezd hatni az alkohol, akkor valószínűleg könnyebben megy majd.
2011. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
azoknál nincs ilyen,de nem akarok csúnya barátnőt,nem tudom mennyi esélyem van a szép csajoknál,de én csak egy szép csajt tudok elképzelni mint barátnő
2011. nov. 27. 15:31
 18/19 A kérdező kommentje:
15:29 lehet hogy igazad van,szórakozóhelyen meg jóval több esély van becsajozni mint bárhol máshol
2011. nov. 27. 15:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a netes ismerkedést. Vannak társkeresőoldalak, facebookon meg iwiwen alkalmazások. Ott tudsz ismerkedni, randizni de komolyabb kapcsolatra nem igazán jó (bár nekem mostmár 1 éves kapcsolatom van ilyen módszerrel). Gyakorlás nélkül semmi sem megy, megtanulod hogy beszélgess a lányokkal, hogy hívd el őket randizni, hogy küzdd le a félelmedet és így személyesen is könnyebben fog menni.
2011. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!