Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a fiúkat! Vagy Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat! Vagy Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Vagyis főként egyet.. visszahúzódó,félős lány vagyok,illetve nem az a beképzelt típus,mindenki mondja ,hogy milyen jó alakom,szép hosszú hajam van vagyis sokan dicsérték már és egész szép vagyok sokak szerint.Nem szoktam sehol hangoztatni ezeket de itt szerintem belefér hogy tudjatok pár infót rólam :) egy olyan fiú tetszik aki nem hiszem hogy a lányok álom pasija mert amugy nem helyes de valahogy van benne valami különleges ami megfogott és egyszerűen nem tudom elengedni,és hagyni :( segítsetek,és mondjátok meg min változtassak!Amúgy nem volt még barátom :( köszönöm előre is a válaszokat!16/l
2011. nov. 26. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd, azzal, hogy régimódi vagy, nincs semmi probléma. Sőt, én szeretem ha valaki egy kicsit is konzervatívabb beállítottságú. De most képzeld magad néhány pillanat erejéig egy átlagos, csendesebb, nem "alfahím" fiú helyébe. Majd gondold végig, hogy milyen a mai lányok egy része egy-egy ilyen fiúval. Lenéző, lekezelő, felsőbbrendűséget hangoztató, stb-stb. Egy-egy ilyen lánynál történő kezdeményezés, próbálkozás esetén szinte zsigerből elutasító válasz érkezik. Na most ez nagyon vissza tudja ám vetni az önbizalmat. Persze nem várható el, hogy jelen esetben Te irányíts, de bátorító szándékkal tehetsz néhány apró lépést, amivel esetleg tudnád kicsit oldani. Elég egy-egy érintés, vagy arcra puszi vagy bármi ilyen kis apróság. Szerintem meg fog változni. Legalábbis szerintem én megváltoznék, ha rólam lenne szó.
2011. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2011. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szerintem sem jó, ha egy lány kezdeményez. Szerintem csak az elutasítástól fél. Hogy ne féljen az elutasítástól, próbáld meg valahogy éreztetni vele, hogy bejössz neki.
2011. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

19 éves

szerintetek hogyan utaljak rá hogy tetszik?:)

mint említettem nem volt még barátom szóval ebben nincs nagy tapasztalatom

2011. nov. 27. 17:13
 15/15 anonim ***** válasza:

:-)))))))

Mikor azt írtad, hogy sokkal idősebb, biztos voltam benne, hogy minimum 25 éves, de inkább 30 felett jár.

Azt várod el egy 19 éves gyerektől, hogy eljátsza neked A FÉRFIT. Tényleg csak azt várhatod, hogy eljátssza.

Lehet, hogy egy nagyon rendes, tisztességes srác és később ő lesz a nagybetűs férfi, de most még csak egy nagy gyerek. (Ha nem így lenne, akkor nem írtál volna ide, mert lenne problémád.

Ebben a korban sajnos természetes, hogy a fiúk félnek határozottan fellépni. Csak annyit változtass magadon, hogy nem csak fb-n beszélj vele.

2011. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!