Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de már több éve és most már teljesen kiütött rajtam, hogy semmi se történik, pedig elvileg szép meg jó fej lánynak tart nagyon. Pletyka szerint egy másik lány tetszik neki aki aranyos de szegényke rettenetesen csúnya. Tudom én hogy nem a külső számít elsősorban de ha én is itt vagyok akkor miért? Borzasztóan érzem magam, segítsetek légyszíves !:(
2011. nov. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
talán ha levetnéd ezt a hatalmas egódat (amit valszeg a fiú is lát) akkor több esélyed lenne :)
2011. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell_cat válasza:
Értékeld át az életed. Add át magad az Úrnak, és végezzetek együtt lelki gyakorlatokat, és hidd el meglátod a fényt
2011. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aszomszedneni ***** válasza:
beszélj vele ...
2011. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fiu nem a kulsot nezi hanem az eszt, szoval ha a lany okosabb nalad lehet azertinkabb valassza ot.
2011. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!