Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a fiúkat! Vagy Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat! Vagy Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Vagyis főként egyet.. visszahúzódó,félős lány vagyok,illetve nem az a beképzelt típus,mindenki mondja ,hogy milyen jó alakom,szép hosszú hajam van vagyis sokan dicsérték már és egész szép vagyok sokak szerint.Nem szoktam sehol hangoztatni ezeket de itt szerintem belefér hogy tudjatok pár infót rólam :) egy olyan fiú tetszik aki nem hiszem hogy a lányok álom pasija mert amugy nem helyes de valahogy van benne valami különleges ami megfogott és egyszerűen nem tudom elengedni,és hagyni :( segítsetek,és mondjátok meg min változtassak!Amúgy nem volt még barátom :( köszönöm előre is a válaszokat!16/l
2011. nov. 26. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudod elengedni? Még meg sem szerezted!
2011. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, miért nem vagy a fiú esete?
2011. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem minden vágyam egy olyan lány mint Te...;) Szóval Veled biztos nincs semmi baj :)
2011. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, most egyáltalán bejössz a srácnak?

Vagy beszélgettél már vele? ilyen infókat is adj, mert így nem értem. De lehet hogy csak én vagyok hülye :S

2011. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
persze hogy beszéltem már vele :D facebookon sokat beszélünk általában ő ír de élőben mintha kerülne ezért nem is értem mit akar vagy mi baj van velem tudom hogy nem szereztem meg.Úgy értem,az a fajta lány vagyok aki ha valakit egyszer megszeret,vagy megtetszik neki azt nem engedi el..:s sajnos ilyen vagyok
2011. nov. 26. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért nem közeledik felém?:(
2011. nov. 26. 22:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert ugyanúgy félénk mint Te.
2011. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de most komolyan miért fél?:D kedves vagyok vele,keresem a társaságát ráadásul sokkal idősebb is!:d
2011. nov. 26. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kedves vagy, de a miértjét nem igazán tudom megmagyarázni :) Pedig én is meglehetősen az vagyok, és egyszerűen nem merek lépni ha tetszik valaki, de akkor sem, ha tudom, hogy ez a tetszés egy-egy adott lány részéről kölcsönös is :)
2011. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?Nézzük egymást aztán jól van?:d Mert én ezt most elmondom nem tudok szerelmes lenni másba,csak egyszerre egy emberbe,és azt sem tartom jónak ha egy lány kezdeményez lehet régimódi vagyok,de akkor is egy fiúnak kell elhívni egy lányt valahova vagy épp kezdeményeznie.Vagy ti félős fiúk mit vártok mit csináljak hogy felfigyeljen vagy kicsit bátrabb legyen?
2011. nov. 26. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!