Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen csajozós duma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen csajozós duma?

Figyelt kérdés
Váratlanul odalépek egy lányhoz azt mondom: Helló. Én egy rablótámadás áldozata lettem, ugyanis elrabolta valaki a szívemet. Kb úgy néz ki...(és akkor itt a lánynak a paramétereit felsorolom, akivel beszélek). És még a nevét se tudom. Most jut eszembe neked mi is a neved? xy Áhá, most már azt is tudom. De tudod mit? Elnézem, ha eljössz velem randizni. :)
2011. nov. 24. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem gűáz
2011. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de az összes csajozós duma béna....

Ha egy csajjal össze akarsz jönni akkor ne ilyen kis "mondókákat" használj, hanem csak simán ismerkedj meg vele és egyszerűen hívd el randira...

2011. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

mint sokan előttem, én is úgy gondolom, hogy ezeknek az előre eltervezett dumáknak a 99%-a gáz...sajnos ez is azok közé tartozik, bár még a tűrhető kategóriának.

ha valaki nálam ilyen szöveggel próbálkozna, nem hiszem, hogy sok esélyt adnék neki...

2011. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én úgy gondolom, attól függ kinek mondod. Mert ha egy tök idegen lánynak, tehát semmit nem tud rólad, akkor lát először ilyen dumával minimum zakkantnak, de lehet teljesen elmebetegnek gondolna. És már az első mondatod után olyan szánalmas ábrázattal nézne rád, kb eljutsz odáig, hogy sorolod a paramétereit de ő akkor már lelép. A nevét tuti nem fogja elárulni. Tudom humorosnak akarod magad mutatni előtte, de ez egy vadidegen lánynak egyáltalán nem humoros, hanem inkább szánalmas. Nem valami eredeti duma, látszik, hogy ki van találva.


Ha ellenben egy olyan lánynak adod elő, akit ismersz, és ő is ismer téged, pl. egyik oszt.társad, és ismer már annyira, hogy tudja, te ilyen humoros alkat vagy, akkor még díjjazná is, nála szerintem bejönne. De mégegyszer írom egy tökidegen csajnál ezzel ne próbálkozz, mert csak magadat égetnéd.

2011. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
:) :) hát ha ilyen dumával jönnél oda hozzám én akkor egyenesen a szájadba hánynék :D és aztán azt mondanám hogy húzz az anyádba !!! Aztán meg röhögnék egy nagyot hogy mekkora egy idióta vagy .Főleg még ha csúnya is vagy amit gondolok hogy igen mert ha nem lennél az akkor tudnád hogy így nem lehet csajozni ennyi !!! 16L
2011. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. mind1 mit mondasz egy csajnak, a lényeg hogy értelmesen kezdj el dumálni vele, ha tetszel neki, úgyis vevő lesz a dologra, ha nem, tökmind1 mit mondasz, úgysem segít.

2. ezzel a dumával még azt is elhajthatod, akinek esetleg bejönnél (főleg ha idegenről van szó, ahogy már előttem is írták)

3. 15-ös kommentelő, mekkora bunkó paraszt vagy... Ha tényleg így viselkedsz, körülötted se tolongnak a pasik, mi? pfff

2013. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!