Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti találkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti találkoznátok egy olyan sráccal aki külsőleg nem jön be?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 16:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, csak elég sok fiút megbántok, hogy találkozom velük párszor, ők többet akarnak én nem... Így azon töprengek, hogy érdemes-e vkinek esélyt adni, vagy teljesen felesleges...
2011. nov. 24. 18:01
 22/27 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, miért akarnak veled találkozni? Ha nem jönnek be, inkább mondd meg nekik rögtön!
2011. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

23:11:

Azért egy összeget írhattál volna, csak miheztartásképp. Kíváncsivá tettél, hogy mi az amiből te ellavírozol. Mármint, hogy mennyit keresel, na. Illetve ugyan mennyit kéne keresnie egy palinak, ahhoz hogy nyugalmas életetek legyen. Puszta kíváncsiságból, mert én még nem tartok ott, de jó ha előre tudja az ember, mire számítson. Meg légyszíves egy életkort is írjál.



21F

2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jah, amúgy kérdező:

Az, hogy melyik a rosszabb, rögtön elküldeni vagy esélyt adni, arról vitatkozhatnánk.

Mert nekem férfi szemmel az jönne le az egészből, ha kóser vagyok nálad. Na most ezután nagyobbat koppan az ember. Viszont egy szemernyi esély van rá, hogy talán megváltozik a szemedben.

Ehhez magadat kell ismerni rendesen. Hogy képes vagy-e a felszínes dolgokat háttérbe helyezni és úgy bele szeretni valakibe aki nem vonzó, de a személyisége oltári.

Ha még soha nem volt rá példa (bár nem tudom hány éves vagy), nem hiszem hogy lesz rá.


Képzeld el mondjuk az egyik fiú barátod, ha van, azt amelyiknek a személyisége is tetszik és kérdezd meg magadtól, hogy belé tudnál-e szeretni.


Csak akkor van értelme az esély adásnak, ha igen. Ha nem... Veszett ügy.

És bár biztos rosszul esik a srácnak, hogy hamar elküldöd, de igazából a kissebbik sz@rt választottad és valójában neki tettél jót, még ha nem is tud róla...


Egy tipp: elküldésre a legjobb szöveg talán a "van barátom" duma. Ebben ott rejlik az a szemernyi esély, hogy nem a srác hibája, hanem van valakid és ezért nem kell neked. Talán nem veszi annyira magára :P Persze ha ismerős körökből való a srác, akkor ...



21F

2011. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok...

Az utobbi kommentelőnek igaza van, csak nekem egy fiú barátom sincs. Nagyon szeretnék egy fiút barátot, akivel ugyanúgy lehet viselkedni, mint egy lánybaráttal. Csak valahogy a másikoldal mindig eggyel tovább lép. Az esélyek meg ebből adódóan kétesek...


Mondjuk arra a pénzösszegre amit olvastam, arra én is roppant kíváncsi lennék... :)

2011. nov. 25. 17:52
 26/27 anonim ***** válasza:

Nettó 140E keresek de nem ertem mer számít ez.


24/L

2011. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem a tiéd volt a kérdés :D Hanem, hogy a párod mennyit keressen. Mennyi kell ahhoz az anyagi biztonsághoz :D Mondtad, hogy a volt párod halálra dolgozta magát és keveset keresett... Gondolom akkor ezek szerint nálad is kevesebbet.


21F

2011. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!