Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti találkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti találkoznátok egy olyan sráccal aki külsőleg nem jön be?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 16:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Persze, egy csomó ilyennel találkozok az utcán, ezt nem lehet kivédeni.
2011. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát, én most ismertem meg egy pasit, barátként, akinek a külseje egyáltalán nem vonz, viszont van benne valami, ami kíváncsivá tesz. Igazából nem tudom, hogy működhet-e egy kapcsolat testi vonzalom nélkül, de, hogy nem egyszerű az biztos.
2011. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Annyira ellemző a mai lányokra

csak a sok pénz ,kényeztetést akarják,csak egy kicsit javuljatok kérlek!


nincs gond egyiknek nem jön be a másiknak igen!

F.

2011. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
bocs kimaradt egy j ,akartam írni jellemző
2011. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy a pénz mennyire befolyásoló tényző. Pénz nélkül is lehet vkit kényesztetni.. pl.: szép bókokkal, egy izgalmas túrával, sétával...

És a belső akkor már nem is fontos??? Nem is vagytok rá kíváncsiak? /tisztelet a kivételnek/

2011. nov. 23. 16:53
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, szerintem muszáj kompromisszumot kötni. Az a baj a mai világgal, hogy a helyes pasik csórók, aki nem az, annak már van barátnője.

Kérdező, ne keseredj el, minden lány szereti a szép dolgokat, most hogy ez éppen nem te vagy, hanem egy táska az hosszútávon teljesen mindegy, akkor már úgyis a szeretet a lényeg.

De ha csúnya és szegény vagy, akkor nem fogadnám el a meghívást, önszántamból nem választok duplán rossz életet!

2011. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Legalább vannak még őszinte lányok, mint pl. az első és az előttem szóló.
2011. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én nem lennék biztos abban, hogy az első és az előtted szóló valójában nő ;)
2011. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Van benne vmi, egy nő lehet h nem írná le ilyen őszintén :)
2011. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló, és nő vagyok. Voltam már olyan palival aki hülyére dolgozta magát és nem keresett valami sokat. Állandóan stresszelt. Hazajött rögtön sör, cigi, fapofa. Állandóamn panaszkodott a munkahelyéről, centizgetni kellett az anyagiakat. Amikor mondtam hogy tegye le a cigit akkor az volt a reakció hogy az állandó hajtásban legalább ennyi nyugalma és öröme legyen és miért akarnám ezt tőle elvenni (a cigi nem olcsó dolog egyébként). Külsőre amúgy bejött.


Na hát nekem erre nincs szükségem, pláne ha az illető még randa is. Legyen meg az anyagi biztonság és nyugalom, némi fölös elkölthető pénz ne mindig csak a számlára menjen. Nekem ez kell. Egyébként én is dolgozom és kereső ember vagyok (nem tudom a pontos számokat az előző palimhoz képest mert olyan munkája volt hogy kapott zsebbe is pénzt néha de megkockáztatom hogy jobban kerestem nála bár nem sokkal)

2011. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!