Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam ki egyet beszelg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam ki egyet beszelgetni esetleg meginni valamit?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem hogy van 1 lany aki nekem tettszik es ki szeretnem hivni hogy beszelgessunk, esetleg megigyunk valamit. Azt nemtudom hogy en bejovoke neki. Egy baj van az egesszel nincs nagyon batorsagom hogy kihivjam. Szerintetek mit tegyek? Ha megis kihivnam akkor milyen temakrol beszeljunk meg stb? Maskent jol ismerem a lanyt es o is engem..csak meg ilyen temarol nem igazan beszeltunk...
2011. nov. 20. 16:41
 1/2 anonim válasza:
hat szoktatok beszelgetni? ha igen akkor ne felj enm fogja rosz neven venni ha kihivod valahova egy seta is jo...:P es azert nem veszi roszneven hisz termeszetes , hogy egy srac kihivjon egy csajt...:P ne parazz... es ha elmentek a beszelgetes jon magatol.. mindenfele beszelgetes lehet.. ne nagyon nyomulj mert azt szeretik a csajok ha adsz nekik egy kis idot... ha fontos nkd a csaj akkor varjal vele...:D sok sikert.. nyugi nem fogod megbanni 17/L
2011. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a valaszt...es meg annyit szerinte hogyan hozam temaba, hogy megis tetszik es lehetnee valami tobb? Szoktunk beszelgetni nem 1 suliba jarunk de a multkor is a varosban megyek sulibol hazafele es 1 uzlet elott volt baratnoje bement es o emgvart..es szerinted hogyan adjam tudtara?
2011. nov. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!