Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak a nagydarab pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a nagydarab pasik kellenek, aki megtudja védeni őket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenek a nagydarab, kigyúrt állatok (olyanok mint te) ez a 'azért hogy megvédjen' szöveg hülyeség.. mitől kéne megvédjen? ha meg akarnának támadni úgyis többen fognak és csak akkor ha tudják hogy van esélyük a pasim ellen. onnantól mindegy hogy gizda vagy sem. És visszataszít az agresszív viselkedés, meg az 'én férfi te nő' duma -.-
2011. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
talán egy kicsit könyebb nagyobb darabként csajozni. vagy és férfiként jobban bírom(kizárolag emberi szempontbol nem mint pasi nem vagyok meleg) a nagyobb darab embereket és ez valahol a csajokban is bennevan ösztönösen. egy nagydarabnak sose kell bizonygatnia h ő erős kemény h ő a férfi a háznál. mig egy kisebb vékonyabb srác sokkal agreszívabb sokkal kötekedőb idegesítőbb. én legalábbis igy figyeltem meg. persze mind2 oldalt vannak kivételek de ez az általános
2011. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12:59 vok!


Kérdező:az előbbi kijelentésemet olyanra értettem aki nem jár semmire.Am bizt tudsz vmit ha már 3 éve nyomod.De egy K1-ző a ringbe készül(Ahol nem utcai ruhában van,és szabályok vannak).Ezzel szemben 1 HM et gyakorló pont utcai önvédelem miatt gyakorolja(legtöbb esetben),ami tele van brutál technikákkal.Xal erősen kétlem h olyan könnyű dolgod lenne azzal a kis "p*ccsel" ha jó mesterhez jár,és érti a dolgát.Ezzel nem azt mondom bizt h Ő győzne.. Ha elég gyors vagy,és jó a kéz technikád akkor azon se csodálkoznék a 1 ütéssel a padlóra küldöd.De így látatlanba 100% h a harcművészre fogadnék.


Am vki azt írta h bizt Én is gizda vok ha így gondolom.. 177cm,65kg,sportos alak.Nagydarabságtól messze vok,de sztem a gizdaságtól is.

2011. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szretem az erőszakot de tudom mikor kell kedvesnek lenni és mikor kell erőszakosnak lenni,természetesen az én korosztályomról beszelek,egy 30 éves ember aki 10 éve űzi a harcművészetet,szarrá ver de egy 18-19 éves vézna srácot szétvernem simán
2011. nov. 19. 15:49
 15/15 anonim válasza:

Nem kell ahhoz nagydarabnak lennie, hogy meg tudjon védeni... :)

Amúgy meg szerintem nem ez az elsődleges szempont.

2011. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!