Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegen lány megszólításánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen lány megszólításánál "ürügy" kell, vagy őszinteség?

Figyelt kérdés

A minap Kecskemét főterén mentem át, és megláttam egy lányt, aki (szemmel láthatólag) várt valakit. Nagyon tetszett, az arca, a kabátja.. egyáltalán, hogy ott _volt_ , ahogy várt a hidegben.. Átfutott az agyamon, hogy (érdemben) meg lehet-e szólítani a lányt ismerkedés céljából? Végül nem szólítottam meg, beszari voltam. Lett volna értelme odamenni hozzá? Ha igen, hogyan? A "szia cica, engem vársz?"-dumák nem az én világom, elég suttyónak hatnak. DE nem tudom, hogy az őszinteség jobban bejönne-e, például: "szia... ne haragudj, megláttalak az előbb, nagyon megtetszettél, szeretnélek megismerni. Ha tehetném, a héten mindennap itt jönnék el, remélve, hogy te is itt leszel, de erre elég kicsi az esély, ezért most szeretném "felgyorsítani" a dolgot / megragadni az alkalmat: szívesen meghívnálak egy forralt borra vagy teára." Tegyük fel, hogy nincs barátja, vajon mit mondana erre?

Persze, úgy is odamehetnék hozzá, hogy azt mondom: "szia, látom, hogy vársz valakit. Megengeded, hogy Veled együtt várakozzak? Így segítenék távol tartani a nőcsábászokat... :)" 26F


2011. nov. 17. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát nézd...

Ha tetszik a srác, valszeg mindegy hogy szólít meg. Nálam villamosmegállóban próbálkozott be egyszer egy srác, de épp a sírás határán voltam, mert életem szerelme kidobott, szóval fel sem fogtam, hogy próbálkozik, csak később esett le (később azt nem értettem, hogy mi a fenét láthatott bennem avval a romhalmaz kétségbeesett ábrázatommal). Valszeg ha tetszik veszem a lapot és belemegyek az ismerkedős játékba.

Olyan is volt, hogy simán várakoztam én is, erre odajött egy ipse, hogy olyan szép a hajam, meg minden. Mondtam, hogy kösz, és hogy pasimat várom. :D Szerintem a leszólítás formája mindegy, ha tetszel nekik és nincs barátjuk belemennek.

20L

2011. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az őszinte válasz (a hosszúra gondolok) tökéletes leszólításhoz. Ha egy ilyen után elküldene, akkor azzal meg is mutatta neked, hogy nem érdemes arra, hogy energiát áldozz rá.


Túl csöpögősre azért ne vedd.

2011. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aha... értem :) de a "normális" lányok is belemennek általában? Vagy már alapból elutasítják a "vadidegen, semmit sem tudok róla, utcáról beeső" srácokat?
2011. nov. 17. 23:56
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
utcán szerintem gáz eléggé
2011. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 uuallomas ***** válasza:
0%
figyelj kérdező, ne tedd ne strapáld magad az utcán, nézz bele pár mostani topikba az utcán ismerkedősből. Egy az akik itt válaszolnak csak photoshoppolt képeik mögött bújkálnak. Aki meg valódi nő az nem fog itt ülni a gépnél és ezt olvasni, hiszen tudjuk jól hogy a kockák között csak max a férfiakból van pár aki kinéz valahogy
2011. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Általában én is azt mondom, hogy utcán nem, mert bizalmatlan vagyok, de a tiéd valahogy kivétel, nagyon pozitív a benyomásom rólad ennyi alapján. Ha egy ilyen helyzetben odajössz és őszintén ezt elmondod, akkor félelemből nem utasítanálak el.
2011. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Az elsővel értek egyet, lánytól ritka az ilyen őszinte válasz. Ha külsőre bejössz neki, mindegy hogyan szólítod meg. Ha nem jössz be neki, szintén mindegy. Összességében tehát nem a szöveg számít, hanem a külső.
2011. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, de nagyon gáz a dumád 26 éves létedre! Nem véletlen hogy a kutyának sem kellesz
2011. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A legutolsó szövegedre szavazok. Az az őszinte szöveg nekem nagyon nem jönne be. Első beszélgetéshez nagyon "romantikusan" hangzik.

20/L

2011. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) gáz a szövegem? te mit mondanál?
2011. nov. 18. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!