Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Most hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok egy átlagos vidéki gimiből. Az alattam lévő évfolyamból nagyon tetszik egy lány, de sajnos hihetetlenül szerencsétlen vagyok. Nem az önbizalmammal van a baj. Már írtam neki faceebookon üzenetet, de nem válaszolt. Élőben is odamennék, de félek. Mindig a barátnőivel van, ez így nagyon zavaró. Ráadásul egy kedves, okos lány, de nem valami beszédes, egy kicsit visszahúzódó. Attól tartok, hogy ha szünetben pl odamennék hozzá, nem igazán tudnánk miről beszélgetni, főleg, hogy alig ismerjük egymást. (És természetesen én is befagyok olyankor.) Köszi, ha elolvastad. Szerinted mitévő legyek? Hogyan tovább?
2011. nov. 16. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is próbáld meg a személyes kontaktust.
2011. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megkérdeztem a barátomat, hogy mit tegyek ha nincs témám, netán dolgozzak ki valamit ellőre ?


Erre csak nagyot nevetett és megmondta a tutit!

Papa, fél órára nem tudsz összeállítani egy szöveget, mi lesz az évekkel ?

Elég elgondolkodtató, és igaza is van, odamész és ami eszedbe jut azt mondod.

2011. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

1.szerintem likeolj minden képet tőle

2.bökd meg mármint ne élőben az túl közvetlen csak f*szbukon

3.az üzenőfaladra írd ki h love és a "csaj neve"

4. MIT LEHET MÉG F*SZBUKON csinálni? na azt képzeld ide

5. meg ide

6 ide is

....


aztán ha már megjött az eszed és nem vagy gyík f*szbuker akkor menj oda és nyögj egy sziát és emelj egy mizuval... végül hamár nincs mit tenni Allin-ra menj és hívd el valahova és most nem a géped elé gondoltam a f*szbukodat nézegetni :)

2011. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Grat az előzőnek, vicces válasz, mégis ezt kell tenned, forma vagy ember, vagy egy kib@szott nagy troll XD
2011. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs a suliban soha semmi program? Kirándulás, disco, szakkör (vagy mittomén, mi a szokás manapság :D)? Ha látnál valami közös érdeklődést, arról el lehetne kezdeni beszélgetni. Esetleg ha ismersz az osztályából valakit, aki normális, azt megkérhetnéd, hogy mutasson be, vagy legalább intézze úgy, hogy tudjatok többen dumálni. Még ha nem is brillírozol, legközelebb már ráköszönhetsz nagy mosolyogva, érdeklődhetsz, hogy mizu vele stb.

(Ok, én már kvázi vénasszony vagyok, de biztos agylobot kapnék, ha egy srác a fotóimat lájkolgatná fb-n... :O )

28/N

2011. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az üzenetedre nem válaszol egy hét alatt akkor nem is akar válaszolni effektív nem akar veled kapcsolatot felvenni
2011. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja, ha nem fog válaszolni neked akkor nem akar semmit
2011. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legnehezebb oldaláról közelíted meg a dolgot. Vadidegenként odamenni, és leszólítani? Annak esélye, hogy ez jól süljön el, gyakorlatilag 0. Soha ne felejtsd el, hogy neki legalább annyira nehéz, mint neked. Még ha te hoznád a formád, akkor is nagy az esélye, hogy Ő befagy, zavarba jön, és elutasítón viselkedik.


A trükk végtelenül egyszerű. Mielőtt bármilyen kontaktust létesítenél, akár faszbukon, akár más módon, keresd meg a legközelebbi közös ismerősötöket (lehetőleg lányt), és intézd úgy, hogy egy kisebb társasággal (3-4 fő) valahol együtt legyetek. A beszélgetés így sokkal könnyebb, megismerheted, plusz néhány alkalom után már nyugodtan odamehetsz hozzá csak egyedül is, hiszen már van közös múltatok. Van azonban egy nagyon fontos szabály. Senki nem tudhatja, hogy tetszik neked a lány. Ha a lány megtudja, mit érzel, kudarcra vagy ítélve. Ezután már minden közeledésed egyértelmű bukta. Tehát a fenti csajt buktad, de ne keseredj el, biztos van egy csomó másik. A legkönnyebb úgy becsajozni, hogy valamelyik rokonod, vagy nagyon jó barátod mutat be neki. Így eleve előnyből indulsz, nem kell görcsösen a jó tulajdonságaidat villogtatni, megteszik helyetted más. De ez a legideálisabb eset. Sajnos a korotokban még a dedős barátok úgy indítanának, hogy szépen elkotyognák a csajnak, hogy tetszik neked. Ettől kezdve meg már írtam, hogy mi van. Legjobb, ha senki nem tud semmit, és látszólag minden magától alakul. Ez nekem eddig mindig bevált, ha egy kicsit is tetszettem a lánynak.

2011. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!