Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy folytassam?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és van egy 16 hónapos kisfiam, akit egyedül nevelek. Viszont megismertem kb fél éve egy srácot, akivel jól érezzük egymással magunkat, és a picivel is elvan. 1 hete lefeküdtünk egymással, viszont akkor a szüleim vigyáztak a kicsire. Azt mondtam nekik hogy étterembe megyünk. Azért nem mondtam nekik az igazat, mert akkor nem engedtek volna el, mert velük élünk. Jövőhéten találkozok megint a sráccal, és nem tudom hogy hogy mondjam meg neki, hogy többet szeretnék. Mert itthon sem szeretek hazudni, a lelkiismeretemnek is jobb lenne, meg úgy érzem hogy mellette boldog lehetnék. Hogy mondjam el neki? Csak attól félek hogy ő nem akar többet mint szex. Ja, 1 hete azért feküdtünk le mert kb 2 éve nem voltam pasival, és ő sem volt 1 éve lánnyal, már hiányzott mind kettőnknek.
2011. nov. 15. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elöbb kellett volna kérdezni és a választól függően dugni...
2011. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék...mert a teljes sztorit nem tudja senki, csak a lényeget
2011. nov. 15. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mi csak a tényekre hagyatkozhatunk és ha te ennyit osztottál meg velünk akkor erre tudunk csak következtetni...
2011. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tudja jól, hogy egy 23 éves anyának már nem sok esélye van párt találni, aki gyerekkel elfogadja. Fiatal vagy nagyon egy gyerekhez.


Ezért szinte 100%, hogy csak kihasználja a lehetőséget!

2011. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tálald fel neki bátran. Logikus, ha már második randit is akar, talán nembiztos hogy csak a szex kell neki.

Az a lényeg hogy ne siesd el, légy türelmes, hogy biztos jó embert válassz magad, és a pici mellé.

2011. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, kérdezz rá.

Ha szeretne téged, akkor nem lesz gond. Ha meg nem , akkor úgyis mindegy. Merj rákérdzni szerintem.

2011. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!