Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitseg! Hogyan szedjek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Hogyan szedjek fel egy csajt ugy hogy kicsit gatlasos vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit egy kozossegbol ismerek.

Nekem tetszik (aranyos szoke kislany:D), de hogy o mit gondol rolan nem tudom, nemsurun beszelgetunk de mikor talalkozunk koszonok o iss koszon mosolyogva.

Szeretnem ha kozelebb kerulnenk egymashoz(nem feltetlenul az agyra gondolok itt) hanem hogy talalkozgassunk neha meg megnezunk egy filmet es beszelgetunk is kozbe.


A kerdesem az hogy mit csinaljak hogy mondjam el neki??

Az egyik nagy problemam hogy ha a csaj nem erdeklodik irantam akkor a beszelgetes csak abbig jut el(MSN-en) hogy hogyvagy meghogy mitcsin.adjatok otleteket hogyan tudjam a beszelgeteseket akar orak hosszura is elterjeszteni ugy hogy lehetoleg ne untassam.


2011. nov. 14. 22:16
 1/7 A kérdező kommentje:
az olyan lanyoknal akik tobb100 kilometerre laknak azokkal konyen jo viszolyt tudok kialakitani de aki itt lakik a varosba azokkal nem sikerul
2011. nov. 14. 22:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Mernj el bulizni, basszál be és rögtön nem leszel gátlásos.
2011. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 huncutmókus ***** válasza:
szedd össze magad...menj oda hozzá és hívd el teázni...közben lehet beszélgetni.....egyb meg ne tökölj...max nem jön össze...akk jó volt tapasztalatnak
2011. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudd meg hogy hova jár bulizni és hajrá, de az lenne a legjobb ha eleve veled menne el, itasd le, mint a disznót, de úgy, hogy közben te is bekarcolsz és nem leszel gátlásos.
2011. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni és máris nőni fognak az esélyeid nála.
2011. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdeklődik irántad, akkor kár próbálkozni, szöveggel nem mész semmire. Csak a külső az, ami számít, szal ha az alapján nem érdekled, akkor nem is fogod.
2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ha erdeklodik irantam vagy nem
2011. nov. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!