Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felenk fiuk, letezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felenk fiuk, letezik olyan, hogy annyira zavarban vagytok egy lanytol, hogy inkabb ra se neztek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy tetszik nektek, de nem mertek kozeledni es azt se akarjatok, hogy o eszrevegye, hogy tetszik nektek.

Es mi van olyankor, ha a lanynak bejottok, csak o is felenkebb fajta, es inkabb ugy tett, mintha nem venne eszre titeket, nagyon banto ez? Banto annyira, hogy aztan ti se nezzetek ra? Es, ha esetleg odamenne hozzatok ezekutan, mit tennetek? Koszi a normalis valaszokat.


2011. nov. 14. 21:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogy mi ebben a logika? Megmondom. Minden felenksegem ellenere volt, hogy kezdemenyeztem, es minden esetben vissza lettem utasitva. Volt, hogy igen durvan. Ezert ma mar nem igazan akarom, hogy lassak rajtam, ha tetszik valaki. De termeszetesen akarom, hogy tetszek neki, csak nem tudok mit kezdeni azzal, ha egy srac felenk, es ezert elszurom ilyenekkel, hogy inkabb ra se nezek.
2011. nov. 14. 21:41
 12/17 anonim ***** válasza:
egy biztos! ha te se nézel rá, és ő sem néz rá akkor tutira nem esel teherbe :D
2011. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*ő sem néz rád
2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

létezik, de még mennyire :(

:ddd

sajnos igen, létezik

19F

2011. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de azért ez már eléggé extrém eset. Magam sem voltam kifejezetten rámenős, de az hogy nem merjek ránézni... Számomra elképzelhetetlen.
2011. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én jóképű vagyok aszem. Magabiztos valamennyire, van önbizalmam, de bnőm sose volt. Nagyon vágyom rá de vhogy lekoptatnak, nem is értem... Megpróbálom minél izgalmasabbá tenni az életem, minél több őrültséget csinálok, hogy oldjam a megmaradt gátlásokat. Ha nem teszek meg mindent nekem se lesz bnőm, több haverom is van aki a sült galambot várja, meg olyan ismerősei m is akik azt mondják "18 évesen minek legyek szerelmes" szánalmas... és mégis sikeresek a lányoknál ?? igen, azok. Nem úgy működik a világ ahogy én akarok.


Egyébként általánosba annyira féltem a lányoktól hogy egy "szia"-t nehezen tudtam kinyögni bárkinek is. 15 évesen beszéltem lánnyal. Ma meg már sima ügy van jó néhány lánybarátom, már csak vonzódnia kéne vkinek hozzám.

F18

2011. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha odajönne egy lány hozzám és megszólítana az utcán vagy valahol, tuti örülnék neki :D pedig én is félénk vagyok. Olyan sokszor volt már, hogy valakit észrevettem, hogy milyen szép és amikor rámnézett akkor nem mertem odanézni és gyorsan másfelé néztem:$
2011. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!