Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felenk fiuk, letezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felenk fiuk, letezik olyan, hogy annyira zavarban vagytok egy lanytol, hogy inkabb ra se neztek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy tetszik nektek, de nem mertek kozeledni es azt se akarjatok, hogy o eszrevegye, hogy tetszik nektek.

Es mi van olyankor, ha a lanynak bejottok, csak o is felenkebb fajta, es inkabb ugy tett, mintha nem venne eszre titeket, nagyon banto ez? Banto annyira, hogy aztan ti se nezzetek ra? Es, ha esetleg odamenne hozzatok ezekutan, mit tennetek? Koszi a normalis valaszokat.


2011. nov. 14. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,velem volt,de egy ideje már csak bámulom,mert lett barátnőm :)
2011. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Csak akkor merek egy lány szemébe nézni, amikor bukósisak van rajtam. Nem kell lúzerezni, puhap*csűzni, tudom, hogy az vagyok. 18F
2011. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Inkabb a kerdes masodik felere lennek kivancsi. Ha a lany levegonek nez, mert o is felenk, akkor az banto annyira, hogy utana mar nem akartok semmit tole.
2011. nov. 14. 21:31
 4/17 A kérdező kommentje:
En nem mondanek senkire olyat, hogy luzer, jobban bejonnek a felenkebb sracok, csak a turelmetlensegemmel elrontom allandoan. :(
2011. nov. 14. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira zavarban vagyok, hogy rá sem merek nézni, akkor nem tudom, hogy ő néz-e. Ennyi:D
2011. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 atilis ***** válasza:
Te se, ő se. És ebben mi a logika? Te vagy a férfi, neked kellene kezdeményezned, vagy szégyelled az érzelmeidet felvállalni előtte? Ha te ezt a lány részéről bántónak találod, akkor meg is érdemled, hogy lekoptasson.
2011. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kérdező nő nemű:)
2011. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En a lany vagyok, bocsi, ha nem volt egyertelmu.
2011. nov. 14. 21:35
 9/17 atilis ***** válasza:
Akkor fordítva, de a lényeg ugyanaz.
2011. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen létezik. ha már megvan az első kontakt és érzem, hogy itt van mit kezdeni akkor már nincs gond. csak hát minden kezdet nehéz...
2011. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!