Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mennyire jönnek be a csöndes, de humoros, vékony srácok? 16/f

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön egy ilyen srác, de ne legyen csontkollekció. Csak nem illenék össze ilyen fiúval, mert én neméppen vagyok vékony. 17L
2011. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok csontkollekció :D de pufi se vagyok :D
2011. nov. 17. 18:01
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem annyira szeretem a csöndeseket,de a humor alap persze humor és humor közt van különbség tehát nem mindenkinek ugyanaz vicces.Vékonyság nálam nem nyerő én szertem a pici pocit:)
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én is ilyesmi fiú vagyok. Az életben nincs túl sok szerencsém.
2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ott van Csaba pl a vv5 ben, nagyon csendes srác mint egy tuja, mégis minden tini pic.a rá szavaz. Szval sokaknak az jön be.
2011. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
eléggé. ez az alapkövetelmény nálam, persze ami még talán ennél is fontosabb, az arc, és a kisugárzás. meg persze a megfelelő stílus is fontos! :D (18/L)
2011. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mindig csak az a k@rv@ arc. Minek annyira fontos az neked? Legyen átlagos az arca és kész. Mi a lópikulának kell nektek büdös ringyóknak jóarcú fiú? Mi a fenéért nem elég egy átlagos, ezt magyarázzátok már el a fenébe is.
2011. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neked nem fontos egy lány arca, de nekem fontos, hogy tetsszen az, akire ránézek, elvileg szerelmes tekintettel. az arc sok mindent elárul az emberről. egy csomó tulajdonság az arcra van írva, és amúgy is. az én dolgom, hogy eldöntsem, hogy mi tetszik egy fiúban.
2011. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van egy frankó arca, de kövér a pasas, akkor is így vélekednél, hogy az arc? Nem hiszem!
2011. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
mint fentebb írtam ez az alapkövetelmény, hogy vékony, humoros és ehhez jön még nálam az arc, mert az is nagyon fontos. Vékony, nekem tetsző arcú, humoros, és művelt. ezek számítanak nekem.
2011. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!