Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 9.es. új osztály.. stb.van az osztályban egy srác. nagyon be jön.suliban mindig amikor rá nézek akkor PONT ő is rám néz. és z lég sokszor van gy nap. szóval "szemezgetünk". szokott kérni az innivalómból.vagy amikor előttem ül akkor csak úgy tök cukin hátrafordul hozzám és elkezd csak nézni.aztán kérdezem h mit néz:D? erre néz tovább majd vusszafordul.. vagy pl éneken mindig mellém ül.. és attól h mellém ült,még kéri,h irjak neki fb-n(mármint ott órán.) és akkor pl levelezgetünk. szerintetek ebből lehet valami "jelet" levonni? én tetszek neki? vagy tetszhetek?
2011. nov. 13. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csak unatkozik
2011. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úristen mintha óvodában lennétek
2011. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Szerintem totál meg akar kúrni :D
2011. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bármit akar vagy bármi lessz.. ne engedd hamar hamar közeledni.. kínozd meg hogy lássa hogy nem vagy 1 könnyű préda :D
2011. nov. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!