Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ez a pasas? Diego Forlan Jó karakteres arca van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 10. 19:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A lányok hazudnak. Ez nem esett le eddig? :)
2011. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Koren te hány éves vagy? Én bejönnék neked? Ha küldök képet?

Nyugi van csajom, nem azért kérdem. De ha tizenéves vagy, akkor sajnos még neked a babapasik jönnek be, majd 25 felett fordul az ízlés az ilyen pasik felé.

2011. nov. 10. 19:27
 13/29 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted kedves 77%-os? Miben hazudnak? Fejtsd ki légy szíves.
2011. nov. 10. 19:28
 14/29 anonim ***** válasza:
15 vagyok, am, nem a korosztályomra bukom. pont azért, mert éretlenek. egy szót se lehet velük beszélni, mert megőrülök a hülyeségeinktől. küldhetsz képet, és szívesen elmondom a véleményem rólad. (amúgy a srác, akiről beszéltem, kb. 22-25 éves volt.)
2011. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hagyd abba Forlán. Nem tetszel senkinek. Ráadásul az interbe szerződtél, szégyen.
2011. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Lejáratom itt szegény Forlant, pedig nem rossz pasi, hasonlít hozzám.
2011. nov. 10. 19:43
 17/29 nielindi ***** válasza:

jaj, nem!! nagyon nem. ez az arcszerkezet, ez az áll...


de aki jo, pl: [link]

2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Úúú, nem akarok bántani senkit, de szerintem iszonyatosan csúnya. Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire nem tetsző arcot.
2011. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az indokom pedig annyi, hogy egyszerűen nem tetszik. Nem szép az arcszerkezete. Nekem egy kicsit sem férfias, nincs benne sárm.

Az sugárzik róla, hogy egy kedves,értelmes férfi, szóval el nem hajtanám, de ha csak a külső számítana átmennék a túloldalra.

A másik ez a haj. Egyrészt szőke, szerintem nem is természetes szőke,másrészt hosszú a haja. Nekem ez kiábrádító.

2011. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Pedig jó sportos teste van, ami sokat nyom a latba nem? Egyébként mi baj van az állával? Markáns az is?
2011. nov. 10. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!